Naujienos

Sulauksime antrosios Harry Potter Wizards Unite bendruomenės dienos

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Ši vasara visiems Harry Potter Wizards Unite žaidėjams yra iš ties įtempta. Nesinori praleisti nė vienos akimirkos, o kai žaidime apstu įvairiausių įvykių, darbotvarkė tampa dar labiau užimta. Liepos 20 dieną Wizards Unite visus džiugino pačia pirmąja bendruomenės diena, o dabar kūrėjai paskelbė apie netrukus pasyrodisiančią antrąją bendruomenės dieną.

Oficialiai buvo pranešta, kad antroji Harry Potter Wizards Unite bendruomenės diena vyks Rugpjūčio 10 dieną, nuo 13:00 iki 16:00 valandos Lietuvos laiku. Tad apsibraukite šią dieną, nes tokios progos pasitaiko labai retai.

Kartu su oficialiu pranešimu apie bendruomenės dieną kūrėjai taip pat pasidalino ir detalemis, ko tiksliai galime tikėtis Wizards Unite bendruomenės dienoje:

  • XP bonusai dalyvaujant burtininkų iššūkiuose „Wizarding Chalenges“ tvirtovėse ir dar daugiau bonusų jeigu dalyvausite kartu su draugais;
  • Nemokamai gausite energijos taškų iš Diagon Alley parduotuvės;
  • Gydomieji eliksyrai virsis greičiau bei suteiks daugiau gyvybių juos suvartojus;
  • Ingredientai, reikalingi gydomųjų eliksyrų gamybai žemėlapyje pasirodys kur kas dažniau;
  • Eliksyrai verdami nuomotoje puodynėje virsis 33 proc. greičiau.

Harry Potter Wizards Unite bendruomenes diena

Kitaip nei praėjusį kartą, galima pastebėti, kad antroji Harry Potter Wizards Unite bendruomenės diena bus labiau orentuota į tvirtoves, o ne į radinių ieškojimą. Tačiau kai galimybių susižerti taip reikalingų XP taškų tiek daug, būtų nuodemė išvaistyti šias tris valandas veltui. Vis tik, norėdami maksimaliai išnaudoti šią progą, patariame perskaityti mūsų patarimus, ką vertėtų padaryti prieš prasidedant bendruomenės dienai.

  • Prieš prasidedant bendruomenės dienai pasistenkite susirinkti kaip įmanoma daugiau XP taškų, nes tvirtovėse jie labai greitai išsieikvos;
  • Pasistenkite rasti tvirtoves, aplink kurias artimu spinduliu būtų daug užeigų „Inns“. Tokiu būdu galėsite nuolat pildyti savo energijos atsargas;
  • Visą laiką stenkitės žaisti vartodami Baruffio‘s Brain eliksyrą. Tai padės jums susirinkti dar daugiau XP taškų;
  • Jeigu turite galimybę, būtinai žaiskite kartu su draugais. Tai leis jums maksimaliai pasinaudoti visais įmanomais bendruomenės dienos privalumais.

Tuo tarpu mes norime priminti, kad buriame didžiausią Wizards Unite bendruomenę Lietuvoje. Tad nepamirškite palaikinti mūsų Facebook puslapio Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir palaikykite tempą nuolat gaudami šviežiausias naujienas iš magijos pasaulio. Mums reikia tavęs, tad junkis prie mūsų kartu tapsime dar stipresniais!