Naujienos

Slapyvardžių rezervacija jau čia! Nepraleiskite unikaliausios progos!

Harry Potter Hogwarts Castle
Skleiskite magiją visiems

Kol dienos smarkiai tirpsta, laukiant pasirodysiančio Harry Potter Wizards Unite žaidimo, pagrindiniai žaidimo kūrėjai taip pat nesnaudžia. Niantic oficialiai paskelbė, kad visi aktyvūs Ingress bei Pokemon GO žaidėjai galės rezervuoti savo slapyvardžius ateinančiame alternatyvios realybės Harry Potter žaidime.

Ši žinia turėtų itin pradžiuginti visus nekantraujančius išmėginti dar vieną Niantic šedevrą. Tačiau verta pabrėžti, kad visa tai galėsite padaryti ribotą laiko tarpą – tik iki Balandžio 30 dienos. Tad jeigu norite išlaikyti savo unikalų slapyvardį ir ateinančiuose Niantic alternatyvios realybės žaidimuose, delsti tikrai negalima.

Taip pat verta pabrėžti faktą, kad šiuo metu galima tik rezervuoti jau egzistuojančius slapyvardžius. Jeigu tikitės užregistruoti naują, niekur nenaudotą slapyvardį, tuomet jums dar reikės palaukti.

Harry Potter Wizards Unite code name reservation

Siekiant rezervuoti savo slapyvardį ateinančiame Harry Potter Wizards Unite žaidime, jūs galėsite rinktis iš keletos pasirinkimų, kaip norėsite susieti savo paskyrą. Tačiau jau pasipylė nusiskundimų, kad tam tikrais atvejais kai kurie pasirinkimai gali nesuveikti, todėl iš karto rekomenduojame geriausiai savo paskyrą susieti su savo Google paskyra. Būtent šis metodas kol kas laikomas paprasčiausiu bei mažiausiai stringančiu.

Norėdami rezervuoti savo slapyvardį, spauskite ant nuorodos esanačios po straipsniu ir sekite tolimesnes instrukcijas. Visa tai atlikti tikrai nebus sudėtinga ir užtruksite tik porą minučių savo laiko. Vardan noro išlaikyti savo unikalų slapyvardį, paaukoti tikrai nereiks daug.

Galiausiai, Niantic taip pat pažymi, kad tam tikrais atvjais gali nepavykti rezervuoti savo slapyvardžio. Pavyzdžiui jei jūsų slapyvardis Pokemon Go žaidime sutaps su kito žmogaus slapyvardžiu Ingress žaidime. Tokiu atveju bus taikoma taisyklė „kas pirmesnis, tas gudresnis“. Tad tai yra dar viena paskata kuo greičiau rezervuoti savo slapyvardį, nes vėliau jau gali būti per vėlu.

Harry Potter Wizards Unite code name reservation

Tuo tarpu mes primename, kad Warner Bros CEO Kevin Tsujihara oficialiai pranešė, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data bus šią vasarą. Nors šiuo metu nėra aiškus nei tikslus mėnuo, nei diena, tačiau beveik neabejojama, kad žaidimą bus stengiamasi išleisti pačioje vasaros pradžioje. Tad ruoškite savo burtų lazdeles, nes kvapą gniaužiantys nuotykiai artėja nenumaldomai.

Kai laiko liko tiek nedaug, panašu, kad su lig kiekviena diena oficialių naujienų bei pranešimų iš žaidimo kūrėjų sulauksime vis daugiau. Sekite mūsų puslapį bei Facebook paskyrą Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir visas naujienas sužinokite patys pirmieji. O kol laukiame pačio žaidimo, pasirūpinkime, kad mūsų unialūs slapyvardžiai nepakliutų į kitų žmonių rankas.

REZERVUOTI SAVO SLAPYVARDĮ

  • 12
    Shares