Naujienos

Siunčiantis Harry Potter Wizards Unite iš Galaxy Store jūsų laukia 10 procentų nuolaida

Harry Potter Wizards Unite on Galaxy store
Skleiskite magiją visiems

Visi Harry Potter fanai džiūgauja – nuo šiandienos prasidėjo taip ilgai laukti nuotykiai. Harry Potter Wizards Unite tapo prieinamas ir Lietuvoje, kas reiškia kad būtent nuo šiandienos mes visi galime pradėti džiaugtis šiuo šedevru. Vis tik, panašu, kad džiugios žinios ties čia dar nesibaigia.

Samsung paskelbė džiugias žinias visiems Samsung telefonų naudotojams. Jeigu parsisiųsite Harry Potter Wizards Unite žaidimas iš Galaxy Store, gausite 10 procentų nuolaidą kitoms Galaxy Store programėlėmis. Tai turėtų būti itin aktualu tiems, kurie itin mėgsta programėles pirkti iš Galaxy Store parduotuvės.

Harry Potter Wizards Unite on Galaxy Store 10% discount

Kaip žinia, prieš kurį laiką Samsung ir Niantic susitatė dėl milijoninės investicijos. Samsung investavo net 40 milijonų JAV dolerių į Niantic kompaniją, tačiau, žinoma, ne už ačiū. Mainais Samsung gavo prioritetinę eilę prie Harry Potter Wizards Unite žaidimo ir kitų privalumų. Būtent dėl šios priežasties žaidimas kur kas anksčiau išleistas Android platformai, o iOS platfomrai reikėjo nemažai palaukti. Tačiau dabar žaidimas jau prienamas visoms platformoms.

Ar ši taktika Samsung kompanijai pasiteisins, dar anksti spėlioti. Tačiau aišku viena – Harry Potter Wizards Unite žaidimas bus šios vasaros hitas. Vos per pirmąją dieną, kai pradėjo žaisti JAV bei Jungtinės Karalasystės gyventojai, buvo užfiksuoti nerealūs skaičiai. Unikalių registruotų žaidėjų per pirmąsias 24 valandas buvo daugiau nei 400,000, o uždirbta buvo daugiau nei 300,000 JAV dolerių.

Vis tik, norint pasiekti skaičius, kuriuos fiksavo 2016 metais išleistas kitas Niantic šedevras Pokemon GO, HPWU teks dar labai pasitengti. Primename, kad vos per pirmąjį mėnesį Pokemon GO uždirbo daugiau nei 100 milijonų JAV dolerių. Tačiau stipri Harry Potter Wizards Unite pradžia neleidžia abejoti, kad nors jeigu ir nepermuš, tačiau būtinai turėtų lygiuotis į panašius skaičius, kokius fiksavo Pokemon GO.

O mes jus skatiname jungtis prie nuolat besimplečiančios mūsų bendruomenės, tad neužmirškite sekti mūsų tinklalapio ir palaikinti mūsų Facebook puslapio Harry Potter Wizards Unite Lietuva. Kartu mes tapsime viena šauniausių burtitinkų bendruomenių pasaulyje, tad čiupkime savo burtų lazdeles ir leiskimės į kvapą gniaužiančius nuotykius!