Naujienos

Samsung ir Niantic susitarė dėl milijoninės investicijos

Skleiskite magiją visiems

Vienas didžiausių Niantic kūrinių Pokemon GO, panašu, buvo tik didžios odisėjos pradžia. Naujausiais, dar nepatvirtintais, duomenimis Samsung ir Niantic kompanijos susitarė dėl milžiniškos investicijos. Ši naujiena ne tik kursto kalbas apie didžius Niantic ateities planus, tarp kurių yra numatomas Harry Potter Wizards Unite žaidimas, turintis išeiti dar šiais metais, tačiau ir apie tai, kad pats žaidimas turėtų būti iš anksto instaliuotas visuose naujai pasirodysiančiuose Samsung Galaxy Note telefonuose.

Bendradarbiavimo pamatas

Samsung Galaxy Note 9

Iki šiol nei Niantic, nei Samsung oficialiai nepaskelbė investuojamos sumos, tačiau sklando gandai, kad investicija gali siekti net 40 milijonų JAV dolerių. Suma atrodo iš ties įspūdingai, tačiau abi kompanijos, panašu, turi savų tikslų. Ne paslaptis, kad Pokemon GO susilaukus milžiniškos sėkmės, Niantic apetitas, kuriant naujus projektus, tik dar labiau išaugs, o tam, žinoma, reikia daug pinigų. Tuo tarpu, žaidimų industrijai tampant vis pelningesniai, Samsung kompanija vis labiau savo telefonus stengiasi pritaikyti būtent žaidimų rinkai.

Sklinda gandai, kad Samsung mainais į šią investiciją turės išimtines teises į Harry Potter Wizards Unite žaidimą. Ir nors iki šiol nėra pilnai aišku ar naujai išeisiantys Samsung Galaxy telefonai turės išskirtinę žaidimo versiją, ar žaidimas bus iš karto instaliuotas telefonuose, bet kuriuo atveju neabejojama, kad Samsung kompanijai šis žaidimas turėtų suteikti prioritetines teises. Kai kurie priesiekę Harry Potter fanai netgi spėlioja, kad Galaxy S-pen galimai bus įmanoma naudoti kaip burtų lazdelę.

Reviliucinė praktika

Fortnite on Samsung Galaxy Note 9

Revoliucinė praktika iš anksto įdiegti žaidimus į telefonus yra itin nauja, tačiau šis metodas jau buvo išmegintas su Fortnite žaidimu, kuris buvo įdiegtas visuose Samsung Galaxy Note 9 telefonuose. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokia praktika yra kiek amorali, spaudžianti vartotojus žaisti tam tikrus žaidimus, tačiau Fortnite žaidimo pasisekimas, panašu, duos paskatinimą tokią praktiką taikyti kur kas dažniau.

Nors kompanijos vengia viešai skelbti Fornite žaidėjų augimo tendencija po to, kai žaidimas buvo pradedamas iš anksto instaliuoti Samsung Galaxy Note 9 telefonuose, tačiau neoficialiais duomenimis žadėju skaičius išaugo bent 70 milijonų per pusmetį. Tai rodo iš ties stulbinamus rezultatus, todėl, žinant, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimas turėtų būti iš ties neeilinis, šis žingsnis Samsung kompanijai gali būti itin pelningas.

Pirmieji ženklai

Harry Potter Wizards Unite

Nors daug ofcialių duomenų apie pačią investiciją ir nėra, tačiau pirmieji ženklai rodo, kad visos spelionės yra daugiau ar mažiau teisingos. Prasidėjus išankstinei registracijai, iOS naudotojai buvo nustumti į antrą planą, paliekant šia galimybe pasinudoti tik Android naudotojams. Iki šiol dar nėra paskelbta jokių oficialių naujienų, kada gi išankstinė Harry Potter Wizards Unite registracija bus prieinama iOS naudotojams, tačiau Warner Bros ir Niantic kopanijos pažadėjo, kad tokia galimybė tikrai atsiras.

Harry Potter Wizards Unite beta versijos testavimas taip pat kol kas yra prieinamas tik Android naudotojams ir nežinia, kada tokia proga galės pasidžiaugti iOS naudotojai. Šiuo metu visi Naujosos Zelandijos gyventojai, besinaudojantys Android operacine sistema, gali pirmieji pasaulyje prisiliesti prie šio eksliuzyvinio žaidimo.

Visi šie ženklai tik patvirtina, kad jau dabar Niantic stengiasi suteikti išskirtines teises į Harry Potter Wizards Unite žaidimą Samsung kompanijai. Tačiau iOS naudotojams jaudintis nevertėtų. Apple yra viena iš lyderiaujančių kompanijų pasaulyje, todėl nesuteikti žaidimo prieigos šiai platformai Niantic kompanijai finansišai būtų itin didelis smūgis. To nenorėtų nė viena kompanija, todėl nors prioritetą ir, galimai, turės Samsung kompanija, tačiau Apple būdama tokia didelė rinkos žaidėja tikrai nebus nustumta į užribį.

Netolima ateitis

Harry Potter Wizards Unite gameplay

Ši inovatyvi praktika iš anksto įdiegiant žaidimus į tam tikrus telefonus, greičiausiai, tik dažnės. Harry Potter Wizards Unite žaidimas taip pat, panašu, bus vienas iš eksliuzyvinių kūrinių, pradedančių šį naują etapa žaidimų industrijoje. Neabejojama, kad ateinantys Niantic kūriniai taip pat tam tikra prasme turėtų būti išskirtinai prieinami Samsung vartotojams, tačiau ši taisyklė išimtinai niekada nebus taikoma Pokemon GO žaidimui. Niantic itin saugo šį žaidimą, kadangi šiuo metu visas uždirbamas pelnas eina tik jiems, o kai apyvarta jau senai perkopė milijardą, vargu ar kuri kita kompanija gali padėti iš šio žaidimo uždirbti dar daugiau.

Tuo tarpu mes primename, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data yra planuojama jau šią vasarą, tad nepraleiskite progos tapti mūsų bendruomenės dalimi ir visas naujienas sužinokite patys pirmieji. Sekite mūsų Facebook puslapį Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir kartu ruoškimės artėjantiems magiškiems nuotykiams.