Naujienos

Planuojama Harry Potter Wizards Unite išleidimo data

Skleiskite magiją visiems

Niantic paskelbus apie Harry Potter Wizards Unite planuojamą išleidimą, fanai neteko amo. Juk taip ilgai ne vienas mūsų bent kartą gyvenime, žiūrėdami Harry‘io Potter‘io filmus, svajojome patys tapti burtininkais, aplankyti Hogwarts‘ą ar net susikauti su pačiu Voldemortu. Pagaliau paaiškėjus, kad visos šios svajonės jau netrukus taps realybe, didžiausi Harry‘io Potter‘io serijos fanai suskubo spėlioti, kada gi pagaliau žaidimas bus išleistas ir mes visi pagaliau galėsime pasinerti į tikrą magijos pasaulį.

Intrigą palaiko ir tai, kad Niantic kol kas nesiruošia paskelbti tikslios žaidimo datos. Vis tik, siekdami dar labiau sužadinti smalsumą ir paskatinti fanų diskusijas, kūrėjai kartas nuo karto pateikia užuominų, kada gi būtų galima tikėtis Harry Potter Wizards Unite pasaulinės premjeros. Apibendrinant, įvairias diskusijas, beveik neabejojama, kad žaidimas turėtų išeiti jau 2018 vasarą.

Niantic užuominos

Niantic logo

Vos pieš keletą dienų pati Niantic kompanija pranešė, kad žaidimą yra ruošiamasi išleisti antrame metų ketvirtyje. Nors norėtųsi, kad žaidimas būtų prieinamas kuo anksčiau – dar pavasarį, tačiau atsižvelgiant į faktą, kad žaidimas yra itin sudėtingos koncepcijos, galime tikėtis ir įvairių kliūčių, trukdančių žaidimui atsirasti kuo anksčiau. Būtent todėl įvairiuose fanų diskusijose vyrauja nuomonė, kad žaidimas išeis Birželį, o blogiausiu atveju gal net bus nukeltas į metų trečio ketvirčio pradžią.

Vis tik, kad ir kokios nemalonios staigmenos pasipainiotų Niantic kelyje, žinome, kad ši kompanija su problemomis tvarkosi itin sklandžiai ir greitai. Tuo labiau, kai yra sukauptas toks didelis patirties bagažas kuriant Pokemon GO, o pagrindinis partneris yra ne ką prastesnė Warner Bros Interactive Entertainment kompanija, turinti daugiau nei pakankamai resursų, padėti žaidimui pasaulį išvysti nustatytu laiku.

Palankiausias sezonas

Smiling men with a mobile phone in his hand

Žinant tai, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimui bus pritaikyta Pokemon GO koncepcija, kuomet žmonės turės vaikščioti po įvairias apylinkes ir tyrinėti pasaulį, vasara tam neabejotinai yra palankiausias sezonas. Būtent šilčiausiu metų sezonu yra pastebimas didžiausias žmonių aktyvumas, tad siekiant sulaukti aukščiausio įmanomo populiarumo, labai tikėtina, kad žaidimas bus išleistas pačioje vasaros pradžioje. Tokiu būdu Niantic bei Warner Bros kompanijos galės pasinaudoti, kad visą vasarą būtų aptarinėjama šviežiausia pasaulinė premjera, o žaidimas galėtų fanams atskleisti visą savo potencialą. Tai neabejotinai leistų šioms kompanijos sulaukti didžiausio įmanomo pelningumo, kurio vargu ar jos norėtų atsisakyti.

Pasiteisinusi taktika

Crowd of people looking at their mobile phones

Tie, kas pradėjote žaisti Pokemon GO nuo pačių pradžių, greičiausiai, pamenate, kad žaidimas buvo išleistas būtent vasarą ir sulaukė didžiulio pasisekimo. Jeigu kalbant tiksliau, žaidimas pasaulį išvydo Liepos 6 dieną. Paskelbimas apie išeisiantį naujausią pokemonų žaidimą taip pat buvo padarytas žiemą, tad kol kas panašu, jog Harry Potter Wizards Unite juda ta pačia linkme, kaip ir Pokemon GO.

Tenka pripažinti, kad Pokemon GO sulaukė milžiniškos sėkmės. Visame pasaulyje vasarą buvo aptarinėjamas tik šis žaidimas ir nors pralenkti šį žaidimą nebus lengva, tai nereiškia, kad Niantic to nemėgins padaryti. Labiau pagalvojus, nėra ir labai didelio reikalo keisti taktiką, kai pastaroji taip puikiai pasitarnavo. Niantic iš Pokemon GO vos per kelis mėnesius susižėrė milijardus, populiarumo lygis tapo neišmatuojamas, o kai vasarą toks palankus metas judėti, visame pasaulyje žmonių aktyvumo lygis šio žaidimo dėka buvo matuojamas keletą kartų didesnis nei per pastaruosius du dešimtmečius.

Apibendrinus, susidaro labai stiprus pagrindas manyti, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimo sulauksime vasarą. Palankiausias metas susilaukti didžiausio populiarumo, didžiulės sėkmės sulaukusios taktikos patirtis ir nors ir abstrakčios, tačiau gana specifinės Niantic nuorodos baksnoja būtent į vasaros metą. Žinoma, gali nutikti įvairiausių nesklandumų, kurios privers atidėti žaidimo išleidimo laiką, tačiau panašu, kad dvi didžios kompanijos su milžinišku žinių ir patirties bagažu yra pasiruošusios susidoroti net su didžiausiomis problemomis. Tačiau tik laikui bėgant patys galėsime įsitikinti ar fanų spėlionės yra tikslios, o Niantic pažadai tikri.

  • 119
    Shares