Naujienos

Oficialu! Paskelbta konkreti Harry Potter Wizards Unite išleidimo data

Harry Potter Wizards Unite pre-register
Skleiskite magiją visiems

Ilgą laiką Harry Potter Wizards Unite kūrėjai vengė atskleisti konkrečias detales apie išleidimo datą. Fanai ilgai kankinosi ir spėliojo, kada gi įvyks taip ilgai laukta kulminacija. Ir nors laukimas tęsėsi dar nuo pat 2017 metų, kai buvo pirmą kartą viešai prasitarta apie šį kuriamą šedevrą, tačiau pagaliau tam atėjo galas. Kūrėjai oficialiai paskelbė konkrečią Harry Potter Wizards Unite išleidimo datą.

Harry Potter Wizards Unite dienos šviesą išvys Birželio 21 dieną. Žaidimas pirmiausia bus pasiekiamas JAV bei Jungtinėje Karalystėje. Vėliau žaidimas bus išleistas ir kituose regionuose. Ir nors Lietuvoje žaidimas turėtų būti pasiekiamas kiek vėliau, nusiminti tikrai neverta, nes tai tik dienų klausimas. Pagaliau mes visi galėsime pasinerti į magijos kupinus nuotykius!

Oficialus pranešimas buvo paskelbtas išskirtiniame uždarame Wizards Unite renginyje, kuris vyko Los Angele. Į renginį buvo pakviesta tik saujelė išrinktųjų, kurie gavo oficialius pakvietimus, o tarp renginio dalyvių buvo ir pats Niantic vadovas John Hanke. Būtent jis ir paskelbė šią grandiozinę žinią, kuri suvirpino viso pasaulio Harry Potter fanų širdis.

https://www.facebook.com/WizardsUniteLT/

Paskelbimo metu buvo pristatytas ir naujausias Harry Potter Wizards Unite klipas. Tačiau šį kartą klipas yra kur kas ilgesnis, nei visi iki šiol buvę teaser‘iai. Klipas yra net trijų minučių ilgio ir nuodugniai pristato net menkiausias detales, kurių galime tikėtis žaisdamį Wizards Unite žaidimą.

Daugelyje Harry Potter fanų portalų atsirado netgi labai išsamios šio klipo analizės. Nors, greičiausiai, daugelis pastebės daugiau dalykų, nei norėta iš tikrųjų perteikti, neverta abejoti, kad pats Harry Potter Wizards Unite žaidimas tikrai bus stulbinantis.

Tuo tarpu mes primename, kad programėlę galite parsisiųsti jau dabar bei galite atlikti Harry Potter Wizards Unite slapyvardžių rezervaciją. Visi, kurie iki šiol žaidė Ingress ar Pokemon GO, turi galimybę išsaugoti savo slapyvardį ir perkelti į naujai išeisiantį Harry Potter žaidimą.

Galiausiai neužmirškite palaikinti mūsų facebook puslapio Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir tapti mūsų bendruomenės dalimi. Mes pasižadame jums pranešti visas karčiausias bei labiausiai intriguojančias naujienas patys pirmieji ir tikime, kad lietuvių burtininkų bendruomenė gali būti pati šauniausia pasaulyje. Junkitės prie mūsų ir į magijos kupinus nuotykius leiskimės kartu!