Naujienos

Oficialu! Paskelbta Harry Potter Wizards Unite išleidimo data

Harry Potter Wizards Unite 2019
Skleiskite magiją visiems

Ilgą laiką tylėjusios ir jokių oficialių pranešimų neteikusios pagrindinės Harry Potter Wizards Unite kūrėjos Niantic bei Warner Bros pagaliau driokstelėjo. Oficialiai pranešta, kad žaidimas bus išleistas 2019 metais, o kartu su šiuo pranešimu pateikė ir keletą malonių siurprizų. Šis netikėtas pranešimas ne tik suvirpino Harry Potter gerbėjų širdis, bet ir galutinai nutraukė visas spekuliacijas dėl išleidimo datos.

Nors iš pradžių buvo žadėta, kad žaidimas bus išleistas iki 2018 metų pabaigos, tačiau, John Hanke, Niantic vadovo teigimu, kuriant tokio lygio žaidimą sunku laikytis tvarkaraščio. Kadangi tikimasi, jog Harry Potter Wizards Unite taps naujuoju flagmanu, perimsiantis rolę iš Pokemon GO, darbo ir pastangų tikrai negailima, siekiant tobulumo net menkiausiose detalėse.

Harry Potter Wizards Unite logo

Kartu su oficialiu patvirtinimu, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data bus 2019 metai, Niantic taip pat kartu pateikė ir porą siurprizų Harry Potter fanų fantazijai sužadinti. Pirmiausia jie paskelbė naują oficialų logo, kuriame „A“ raidė yra sudaryta iš trijų skirtingų burtininkų lazdelių. Dešinėje – Hermionos, Viduryje – Harrio, o kairėje – Rono lazdelės.

Taip pat buvo paskelbtas oficialus klipas, pristatantis Harry Potter Wizards Unite. Ir nors klipas nėra ilgas, tačiau didžiausi fanai jau pradėjo diskutuoti apie tai, ko galime laukti iš šio žaidimo ir ieškoti įvairiausių užuominų, paslėptų šiame klipe. Nors vargu, ar šiame video yra bent kiek užslėptų užuominų, tačiau tenka pripažinti, kad smalsumą bei pojūčius šis klipas tikrai sužadina. Smagiausia tai, kad šiuo klipu Niantic bei Warner Bros kompanijos pareiškia, jog jų ketinimai yra labai rimti, siekiant žaidimą viešai išleisti jau kitais metais.

Kol kas apie patį žaidimą nėra žinoma daug, kadangi pagrindinės žaidimo kūrėjos, panašu, yra linkusios labiau laikyti viską paslaptyje. Vis tik, pasitelkiant Harry Potter siužetą, Niantic galimybes ir kitus veiksnius, šį bei tą įmanoma nuspėti. O ko galime tikėtis iš Harry Potter Wizards Unite žaidimo galite pasiskaityti mūsų kitame straipsnyje.

Primename, kad mūsų puslapyje rasite naujausias bei šviežiausias naujienas apie kuriamą Harry Potter Wizards Unite žaidimą. Tad jei nenorite praleisti jokių žinių ir norite žaidimą pasitikti patys pirmieji, sekite mūsų puslapį bei Facebook paskyrą. Ruoškite savo burtų lazdeles, nes nuožmiausios kovos artėja nenumaldomai!!!

  • 10
    Shares