Naujienos

Oficialios naujienos! Sukonkretinta Harry Potter Wizards Unite išleidimo data

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Harry Potter Wizards Unite išleidimo data – bene vienas didžiausių klausimų ilgą laiką tūnojęs kiekvieno fano galvoje. Ir nors Niantic bei Warner Bros kompanijos ilgą laiką vengė atskleisti konkretesnes datales, o jei ir atskleisdavo, tai tik labai abstrakčiai, tačiau viskas pasikeite su lig Warner Bros vadovo Kevin Tsujihara interviu dienraščiui LA Times.

Warner Bros vadovas sulaužo tylos barjerą

Warner Bros CEO Kevin Tsujihara

Warner Bros CEO Kevin Tsujihara teigimu, Harry Potter Wizards Unite išleidimo data turėtų būti šią vasarą. Vadovas taip pat pridūrė, kad su 5G interneto pagalba, kuris sparčiai skinasi kelią modersniose pasaulio šalyse, šis žaidimas turėtų būti kur kas įspudingesnis už Pokemon GO.

Kiek anksčiau oficialiu pranešimu buvo skelbta, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimo išleidimo data bus 2019 metai, tačiau šį kartą konkrektumo pasitelkta kur kas daugiau, nors ir konkreti data vis dar nėra žinoma. Sekant Niantic bei Warner Bros pranešimus apie jų naujiausiai išeisiantį ekskliuzyvinį žaidimą, galima pastebėti, kad kompanijos yra linkusios daugelį detalių pasilaikytį paslaptyje, tačiau kartu ir pateikiant vieną ar kitą oficialų pranešimą Harry Potter fanų fantazijai sužadinti.

Oficialūs pranešimai

Iki šiol oficialiai pristatyti buvo trys pristatomieji klipai, kuriuose akies krašteliu fanai galėjo išvysti kaip atrodys pats žaidimas ir ko iš jo galima tikėtis. Nors patys klipai ir yra ganėtinai trumpi bei abstaktūs, tačiau tai nesukliudė fanų fantazijoms atsiskleisti visu gražumu bei prasidėti įvairioms diskusijoms. Ištikimiausi Harry Potter fanai pradėjo spelioti, kokie priešai mūsų laukia šiame magijos kupiname pasaulyje bei kokius mylimus ir išsiilgtus persnažus sutiksime.

Tuo tarpu patys kūrinėjai kiek anksčiau oficialiai paskelbė, kad Harry Potter Wizards Unite žaidime turėsime galimyę ne tik tyrinėti apylinkes bei kautis su magiškais padarais, bet ir kovoti su kitais burtininkais ar jungtis į mūšius siekiant nugalėti bendrą priešą. Būtent pastarasis faktas itin suvirpino gerbėjų širdis, tikintis, kad žaidimas taps tikru šios vasaros hitu.

Konkreti data

Summer time

Nors konkreti data vis dar ir yra laikoma paslaptyje, tačiau beveik neabejojama, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimo išleidimo data bus pati vasaros pradžia. Daugelis žmonių visame pasaulyje sutinka, kad siekiant sulaukti didžiausio įmanomo populiarumo, kūrėjai sieks žaidimą išleisti kaip įmanoma anksčiau, kad šiltiems orams prasidėjus žmonės iš karto galėtų pasinerti į magijos pasaulį.

Vis tik, žaidimų kūrėjai neretai susiduria ir su įvairiais sunkumais, kurie verčia žaidimo išleidimą kiek atidėti. Tačiau žinant, kad prie Harry Potter Wizards Unite darbuojasi geriausi savo srities ekspertai, vargu ar gali nutikti kažkas tokio, kas priverstų žaidimo išleidimo datą atidėti ilgesniam laikui. Niantic jau turi didžiulį kraitį patirties, kurią susikrovė kurdami Ingres bei Pokemon GO žadimus, o Warner Bros yra vieni didžiausių savo srities kompanijų visame pasaulyje.

Nors iki šiol oficialių naujienų iš pirmų lūpų ir nėra daug, tačiau Warner Bros CEO Kevin Tsujihara pranešimas privertė suprasti, kad iki kulminacijos jau liko visai nedaug. Patys kūrėjai atskleidžia vis daugiau naujų detalių, tad sekite mūsų puslapį ir sužinokite karčiausias Harry Potter Wizards Unite naujienas patys pirmieji!

  • 16
    Shares