Naujienos

Netrukus sulauksime dar dviejų Harry Potter Wizards Unite Brilliant eventų

Harry Potter Wizards Unite Calamity Brilliant Event
Skleiskite magiją visiems

Dar nepilnai savaitė praėjo nuo pasibaigusio pirmojo istorijoje Harry Potter Wizards Unite evento Brilliant Event: Fantastic Flora and Fauna ir štai oficialiai buvo pranešta apie dar du naujai pasirodysiančius eventus. Šiomis naujienomis pasidalino patys kūrėjai, tad sukluskite, nes magijos pasaulyje greit pasidarys labai karšta.

Šį kartą eventas vadinsis Harry Potter Wizards Unite Calamity Brilliant Event. Šio renginio metu bus pastebimai padidėjęs įvairių pėdsakų skaičius. Taip pat, kaip ir pirmojo evento metu, užduotys turėtų būti labai panašios, o už šių užduočių įvykdymą gausite aukso, uždraustųjų knygų „Restricted Books“ bei Minstry Portrait lęšį, kuris jums leis panaudoti naują filtrą savo nuotraukoje.

Wizards Unite Calamity Brilliant Event susidės iš dviejų dalių. Abi jos vyks po vieną savaitę. Pirmoji dalis vyks nuo Liepos 16 iki Liepos 23 dienos. Antroji dalis vyks nuo Liepos 30 iki Rugpjūčio 6 dienos. Kiekvienoje savaitėje skirsis užduotys bei apdovanojimai, kuriuos gausite už įvykdytas misijas.

Harry Potter Wizards Unite Calamity Brilliant Event

Primename, kad Liepos 20 dieną įvyks ir pirmoji Harry Potter Wizards Unite bendruomenės diena, kurios metu taip pat galite gauti daug šaunių apdovanojimų. Renginys vyks tik kelias valandas, tačiau per jas paplušėjus savo burtininko levelį pakelti galėsite labai smarkiai. Panašu, kad kūrėjai vasaros veltui švaistyti tikrai neketina.

Nors žaidimo vystytojai apie naujai pasirodysiantį Harry Potter Wizards Unite Calamity Brilliant Event daug detalių kol kas neatskleidė, mes pažadame, kad vos išnagrinėję šį eventą iš karto pateiksime išsamų straipsnį savo puslapyje. Tad nepamiškite palaikinti mūsų Facebook puslapio Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir tapti mūsų bendruomenės dalimi. Likite kartu su karščiausiomis magijos naujienomis ir kartu užvaldykime šį magijos pasaulį!