Naujienos

Naujojoje Zelandijoje prasidėjo Harry Potter Wizards Unite beta versijos testavimas

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Nuo pat 2017 metų, kada Niantic prasitarė kurianti Harry Potter Wizards Unite žaidimą, fanai vis kraipė galvas, kada gi pagaliau šis žaidimas išvys dienos šviesą. Ir po ilgų metų laukimo lyg iš giedro dangaus trenkė žinia – Naujojoje Zelandijoje prasidėjo Harry Potter Wizards Unite beta versijos testavimas!

Šią neįtikėtiną žinią paskelbė pati Niantic kompanija savo oficialioje Twitter paskyroje. Visi Naujojos Zelandijos gyventojai, kurie dalyvavo išankstinėje Harry Potter Wizards Unite registracijoje, nuo šiandienos turi progą pirmieji pasaulyje prisiliesti prie šio eksliuzyvinio žaidimo. Tuo tarpu kitose šalyse gyvenantiems žmonėms Niantic pataria laukti greitai išeisiančių šviežiausių naujienų.

Vis tik, nei Warner Bros, nei Niantic kompanijos iki šiol nieko konkretaus neskelbia apie galimybė iš anksto užsiregistruoti iOS naudotojams. Tačiau kūrėjai pažadėjo, kad tokia galimybė tikrai atsiras ir prašo sekti artimiausiu metu išeisiančias naujienas, kuriomis mes būtinai pasidalinsime patys pirmieji.

Tuo tarpu Naujosios Zelandijos gyventojai, kurie Android pagalba iš anksto užsiregistavo ir pirmieji pasaulyje turėjo garbės pačiupinėti Harry Potter Wizards Unite žaidimą, jau pradėjo dalintis karščiausiais įspūdžiais. Būtent ši tema tapo viena labiausiai aptarinėjamų įvairiuose forumuose. Žaidėjai dalinasi įvairiais įspūdžiais, pastebėjimais ir netgi žaidimo akimirkomis, darydami ekranų nuotraukas.

Iš visų šių nuotraukų galima pastebėti, kad Harry Potter Wizards Unite žemėlapis yra labai panašus į Pokemon GO, žaidėjai yra paskirti į tam tikrą mokyklą ir turi tam tikrus burtininkų ministerijos išduotus ženkliukus. Taip pat galime pastebėti ir tai, kad Hagridas ir Hermiona yra pačios istorijos veikėjai. Tačiau labiausiai kraują kaitina patys burtai. Panašu, kad savo pirštų judesiais savo telefone galėsite skleisti įvairius kerus.

Mes primename, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data yra ši vasara. Ir nors kol kas nėra žinoma konkreti data, stebint dabartinius įvykius, panašu, kad žaidimas turėtų būti išleistas pačioje vasaros pradžioje.

Nenumaldomai artėjant didžiajai kulminacijai kūrėjai visus Harry Potter gerbėjus vis dažniau džiugina karčiausiomis naujienomis. Tad nepamirškite nuolat sekti mūsų puslapį bei prisijungti prie Harry Potter Wizards Unite Lietuva Facebook bendruomenės ir visas kvapą gniaužiančias naujienas sužinosite patys pirmieji!

  • 9
    Shares