Naujienos

Nauja vasaros pramoga – Harry Potter kruizas

Hogwarts
Skleiskite magiją visiems

Ar kada nors pagalvojote, kaip būtų šaunu, jeigu iš tikrųjų galėtumėte lankytį Hogwarts‘ą, o iki jo nusigautumėte prabangiu magišku laivu kartu su visais savo draugais. Nors tai skamba kaip visiška fantastika, tačiau amerikiečių kompanija Barge Lady Cruises, panašu, kad visa tai pavers realybe.

Jau šią vasarą visi Harry Potter gerbėjai turės neeilinę galimybę apsilankyti Anglijoje ir šiuo kruizu perplaukti Temzės upę, pakeliui aplankant žymiausias šio magiško pasaulio vietas. Visa kelionė vyks net šešias dienas keturių žvaigždučių „Magna Carta“ laive, kuris talpina iki aštuonių žmonių ir turi keturias kabinas. Tad panašu, kad tai išties neeilinis atostogų pasiūlymas geriausiems draugams, kurie yra užkietėję Harry Potter fanai.

Magna Carta boat

Pradėdami kelionę Londone, pakeliui galėsite išvysti tokias žymiausias vietas kaip: Virginijos ežeras – vieta, kurioje Harry Potter pirmą kartą sutiko su Hipogrifu. Vieta, kurioje buvo nufilmuota žymioji koledžų prisišvartavimo scena „Išminties Akmuo“ serijoje ir dar kur kas daugiau. Galiausiai, galėsite palandžioti po filmo užkulisius ir savo akimis išvysti originalius Harry Potter filmų kostiumus, relikvijas bei kitas dekoracijas.

Taip pat, prieš baigdami kelionę, turėsite išskirtinę galimybę papietauti Oxfordo universiteto didžiojoje salėje, kuri įkvėpė sukurti Hogvartso didžiąją menę. Taigi, jeigu atsimenate tas fantastiškas puotas Harry Potter filmuose, turėsite puikiausią galimybę joje sudalyvauti patys.

Harry Potter dinner

Kelionė, panašu, bus iš ties neeilinė. Per šešias dienas keturių žvaigždučių kruize su nedideliu būriu geriausių draugų jūsų laukia dar neregėti nuotykiai. Vis tik, verta paminėti, kad kruizas yra gana nepigus. Nors talpinami vos aštuoni žmonės, tačiau žmogui ši kelionė kainuos 4190 dolerius (2900 svarų). Kruizą galėsite užsirezervuoti tarp Rugpjūčio 19-25 bei Rugsėjo 16-22. Tad jei esate užkietėję Harry Potter fanai ir norite pasinerti į nepamirštamas atostogas su savo draugais, taupyti vertėtų pradėti jau dabar. Daugiau apie kruizą sužinoti galite paspaudę ČIA.

Tuo tarpu mes primename, kad šią vasarą jūsų laukia dar daugiau magiškų nuotykių. Harry Potter Wizards Unite pasirodyti turėtų jau visai netrukus, o planuojama Harry Potter Wizards Unite išleidimo data yra numatyta šių metų vasaros pradžia. Junkitės prie mūsų bendruomenės ir karščiausias naujienas sužinokite patys pirmieji.

  • 61
    Shares