Naujienos

Liepos 20 sulauksime pirmosios Harry Potter Wizards Unite bendruomenės dienos

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Rodos dar visai nesenai vos prieš keletą dienų visi džiaugėmės pirmuoju Harry Potter Wizards Unite eventu Brilliant Event: Fantastic Flora and Fauna, o kūrėjai jau džiugina naujausiais pranešimais. Šį kartą oficialiai buvo pranešta apie Liepos 20 dieną įvyksiantį pirmąjį bendruomenės dienos renginį.

Tiems, kas nežinote apie bendruomenės dieną, paaiškiname, kad bendruomenės diena yra renginys, dažniausiai trunkantis iki paros, per kurį lengviau nei įprastai galima rasti retus radinius. Taip pat padidėja pasisekimo tikimybė, kad radinys tikrai atsidurs jūsų įrašuose, o nepaspruks, kaip dažnai nutinka randant kažką retesnio. Be viso to galima tikėtis papildomų bonusų ar kitų atlygių už tam tikrus atliktus veiksmus.

Nors iki šiol yra paskelbtas tik pats renginys, neįterpiant daugiau konkretesnių detalių, kūrėjai pažadėjo, kad artimiausiomis dienomis informacija būtinai bus papildyta. Pranešime nurodomos tik tikslus laikas, kada įvairiuose pasaulio vietose bendruomenės diena startuos:

  • Azijos bei Ramiojo Vandenyno regionai: Liepos 20, nuo 16:00 iki 19:00;
  • Europa, Artimieji Rytai, Afrika, ir Indija: Liepos 20, from 13:00 iki 16:00 (Lietuvos laiku);
  • Amerika bei Grenlandija: Liepos 20, nuo 14:00 iki 17:00.

 

Raginame jus nepamiršti sekti mūsų naujienas, nes mes apie šį Harry Potter Wizards Unite renginį, kai pasirodys daugiau informacijos, pranešime patys pirmieji.

Harry Potter Wizards Unite fanai visame pasaulyje itin džiaugiasi šiuo įvykiu ir viliasi, kad atsiras daugiau vadinamųjų „neršyklų“, kur būtų įmanoma rasti daug radinių. Taip pat daugelis neabejoja, kad retieji radiniai taps labiau prieinami, o jų pasprukimo tikimybė bus sumažinta. Kai kurie fanai netgi tikisi, kad bus galima gauti uždraustųjų knygų „restricted books“, tačiau visa ši informacija bus patvirtinta arba paneigta jau visai netrukus.

O kol laukiame daugiau informacijos apie pirmąją Harry Potter Wizards Unite bendruomenės dieną, raginame jus jungtis prie mūsų Facebook bendruomenės Harry Potter Wizards Unite Lietuva. Čia ne tik skelbiame karščiausias naujienas, bet ir kuriame burtininkų bendruomenę, kurioje galėtume padėti vieni kitiems bei dalintis vargais ir džiaugsmais. Prisijunkite ir jūs, nes tik kartu dirbdami galime nuveikti kažką didingesnio!