Naujienos

Kuriozinė situacija! Norėdami užbaigti užduotį, žmonės buvo sunčiami į Londono striptizo klubą

Harry Potter Wizards Unite Ye Olde Axe greenhouse
Skleiskite magiją visiems

Harry Potter Wizards Unite pasaulyje įgauna vis didesnį pagreitį, o kartu su nuolat augančiu populiarumu, kelyje pasipainioja ir kurioziškos situacijos. Visai nesenai Anglijoje, Londone pasipylė nusiskundimai, kad žmonės, norėdami užbaigti užduotį, yra siunčiami į Londone veikiantį striptizo klubą.

Didžiausia susirūpinimą šia situacija išreiškė tėvai, sakydami, kad jų vaikus veda į Londone veikiantį „Ye Olde Axe“ striptizo klubą, kuris Harry Potter Wizards Unite žaidime yra pažymėtas kaip šiltnamis „Grennhouse“. Daug žmonių, tarp kurių yra nemažai nepilnamečių, žaidžiančių Wizards Unite žaidimą, čia ateidavo, kad užbaigtų tam tikrą užduotį ar tiesiog pasėtų augalą, ar susirinktų ingredientų. Tad vos pastebėję esamą situaciją, tėvai iš karto suskubo pasirūpinti šiuo klausimu.

Pasak kūrėjų, situacija yra visiškai netyčinė, kadangi niekas nė nenumanė, kad šiltnamio vieta yra tokia provokuojanti. Kūrėjai iš karto suskubo oficialiai atsiprašyti ir pasakyti, kad Wizards Unite žaidime ši lokacija yra panaikinta. Šiuo metu šis šiltnamis jau nebeveikia.

Patys striptizo klubo atstovai į šią situaciją visi pasižiūrėjo komiškai. Klubo barmenė, prisitačiusi kaip Irina, pasijuokė, sakydama, kad ilgai laukė šio išeisiančio žaidimo. Ji taip pat pabrėžė, kad šioje vietoje visi yra laukiami, kuriems yra virš 18 metų ir į stiklanį yra pasirengę įmensti bent vieną svarą.

Situacija buvo labai greitai išspręsta, tad visos pusės liko patenkintos. Tevai bent jau trumpam gali būti ramūs, kad jų nepilnamečiai vaikai nekels kojos į provokuojančias vietas, žaidimo kūrėjai džiaugiasi išvengę didesnio skandalo, o pats klubas ir toliau ramiai niekieno netrukdomas gali vykdyti savo veiklą.