Naujienos

Kulminacija artėja! Prasidėjo išankstinė registraciją į Harry Potter Wizards Unite žaidimą

Harry Potter Wizards Unite pre-register
Skleiskite magiją visiems

Visi su nekantrumu laukia dienos, kai pagaliau pamatysime į dienos šviesą išeisiantį Harry Potter Wizards Unite žaidimą. Ir nors iki šiol aplinkuj sklandė daugybė abejonių bei išvedžiojimų, tačiau konkrečių detalių atskleisti patys kūrėjai nesiteikė. Vis tik, išaušo diena, kai viskas pasikeitė – prasidėjo išankstinė registracija į Harry Potter Wizards Unite žaidimą.

Taip, perskaitėte teisingai, išankstinė registracija į Harry Potter Wizards Unite žaidimą jau prasidėjo! Pagaliau visi Android naudotojai Google Play parduotuvėje turi galimybę iš anksto užsiregistruoti šiame žaidime ir tapti pirmaisiais prie šio kūrinio prisilietusiais žmonėmis. Vis tik, iOS naudotojams šios, panašu, šios privilegijos dar teks kiek palaukti.

Harry Potter Wizards Unite gameplay - Expecto patronum

Norintiems tapti ankstyvaisiais paukščiais Harry Potter Wizards Unite žaidime, tereikia paspausti ant nuorodos, esančios šio straipsnio pabaigoje, kuri nukels jus į Google Play parduotuvę, paspausti registruotis ir darbas bus atliktas. Po to liks tik laukti naujausių Google pranešimų, kad žaidimu jau galima mėgautis.

Primename, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimas yra vystomas Pokemon GO kūrėjų Niantic kompanijos, kuri šį žaidimą kuria kartu su kita ne ką prastesne kompanija Warner Bros. Kaip ir Pokemon GO, šis žaidimas yra paremtas alternatyvios realybės principu, kai savo telefone galėsite išvysti visiškai naują, neregėtą bei magijos kupiną pasaulį.

Niantic skelbė, kad šiuo žaidimu bus siekiama skatinti žmones aktyviau tyrinėti aplinką, o nuolat vykstančios dvikovos bei susidūrimai su įvairiausiais monstrais bei kitais burtininkais tikrai neleis nuobodžiauti. Ir nors visos detalės iki šiol dar nėra atskleistos, tačiau žinant kokią milžinišką patirtį Niantic kompanijai pavyko sukaupti, vystant Pokemon GO žaidimą, galime neabejoti, kad šis Harry Potter Wizards Unite turėtų būti neeilinis bei kvapą gniaužiantis kūrinys.

Jeigu svarstote, kada gi žaidimas turėtų išvysti dienos šviesą, galime išduoti, kad kentėti ilgai tikrai neteks. Remiantis dabartiniais kūrėjų planais, žaidimas turėtų būti išleistas pačioje vasaros pradžioje, tad burtų lazdeles verta pradėti ruoštis jau iš anksto. Ir nors Niantic kompanija jau porą kartų atidėliojo Harry Potter Wizards Unite išleidimo datą, panašu, kad šį kartą jie yra rimtai nusiteikę žaidimą išleisti pažadėtu laiku.

Tuo tarpu mes norime priminti, kad pranešame karčiausias naujienas bei gandus apie šį eksluzyvinį greitai pasirodisiantį turintį žaidimą. Tad sekite mus Facebook puslapyje bei mūsų svetainę, kad neatitrūktumėte nuo pačių karčiausių naujienų!

Get it on Google play

Už šį straipsnį norėtume išskirtinai padėkoti savo Harry Potter Wizards Unite Lietuva bendruamenės nariui Mariui

  • 27
    Shares