Naujienos

Kokie padarai mūsų laukia Harry Potter Wizards Unite žaidime?

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Vis labiau kylant šurmuliui apie naujai išeisiantį Harry Potter Wizards Unite žaidimą, fanai pradeda uždavinėti vis daugiau klausimų. Nors Niantic kompanija nuo išsamių komentarų susilaiko, tačiau, panašu, kad fanų smalsumas yra kur kas stipresnis. Pagrindinis šiuo metu gvildenamas klausimas yra, kokių gi gyvių sutiksime šiame žaidime. Ir nors tam tikri pamąstymai skamba kaip absoliutūs paistalai, tačiau visi pritaria, kad kai kurie Harry Potter serijoje sutikti padarai būtinai atsiras šiame žaidime.

Su tam tikrais gyviais jums teks susikauti, su kitais, galbūt, pavyks suremti pečius bendram tikslui. Bet kuriuo atveju, neabejojama, kad žaidimas suteiks didžiulę dozę adrenalino, nes, greičiausiai, pamenate, kokie siaubingi yra kai kurie Harry Potter pasaulio padarai. Šiame straipsnyje pateiksime 10 padarų, kurie, neabejotinai, turėtų pasirodyti Harry Potter Wizards Unite žaidime. Tad pasirūpinkite savo magijos arsenalu iš karto, nes kai kurie iš čia paminėtų padarų yra baisesni net už patį siaubą.

 1. Milžiniški vorai

Aragog from Harry Potter

Išgirdę milžiniškus vorus, greičiausiai, iš karto prisimenate Aragog‘ą, kuris nors buvo ištikimas Hagrido bičiulis, tačiau toli gražu nebuvo linkęs bičiuliautis su visais. Šie vorai – milžiniški, protingi, kai kurie net turintys žmonių kalbos dovaną, būtinai nepraleis progos jūsų užpulti. Ir nors vienas voras jau yra didžiulė grėsmė, paprastai jų būna šimtai ar net tūkstančiai. Patikėkite, šio padaro nenorėtumėte susitikti savo kelyje, tačiau jeigu taip nutiks, prisiminkite savo stipriausius burtus, nes jų jums būtinai prireiks, siekiant apsaugoti savo gyvybę.

 1. Vienaragiai

Harry Potter Unicorn

Bene, pagrindinė šio padaro ypatybė yra ta, kad jo kraujas yra sidabrinės spalvos ir suteikia gyvybės merdinčiam žmogui, kaip Voldemortui. Vis tik, šis ypatingas gyvis, su nuostabiais karčiais, ilga uodega ir didžiuliu ragu viršugalvyje nepasižymi priešiškumu. Šie ramūs padarai, vargu, ar mėgins jus užpulti, tačiau sutikę vienaragį, žinokite, kad šiandien yra jūsų laimingiausia diena, nes tarp fanų manoma, kad šis gyvis Harry Potter Wizards Unite žaidime bus sutinkamas itin retai.

 1. Testraliai

Harry Potter Thestrals

Šie arklius ir paukščius primenantys padarai yra, tubūt, vieni mistiškiausių gyvių Harry Potter serijoje iš visų. Nematomi net burtininkams, išskyrus tiems, kurie susidūrė su mirtimi artimoje aplinkoje, Testraliai atrodo išties kraupiai – plonytė oda, pro kurią aiškiai matosi visi kaulai, primena arklio skeletą. Vis dėlto, jie nėra pavojingi padarai. Atvirkščiai, šie gyvūnai pasižymi labai šiltu charakteriu ir mielumu, tad bijoti jų tikrai nėra ko. Taipogi, verta paminėti, kad šie gyvūnai gali nuskraidinti jus bet kur – svarbiausia tiksliai nusakyti vietą, į kurią norite patekti.

 1. Kentaurai

Centaurus Harry Potter

Tai itin įdomios būtybės – pusiau žmonės, pusiau žirgai. Turėdami žmogaus pavidalo krūtinę, galvą ir rankas, jie puikiai protauja ir mažai kuo išsiskiria nuo kitų žmonių, o žirgo kojos jiems padeda nepaprastai greitai bėgti. Vis tik, nors Kentaurai ir nepasižymi priešiškumu (nebent labai juos supykdžius), tačiau jie nėra linkę bendradarbiauti su žiobarais ar burtininkais. Jų manymu, visi žmonės turi blogų ketinimų, todėl gyvena atsiskyrėlišką gyvenimą gūdžiuose miškuose. Panašu, kad jų kompanijos vertėtų privengti.

 1. Psichai

Dementors Harry Potter

Bene, baisiausi padarai, kuriuos tik įmanoma sutikti Harry Potter pasaulyje. Neturintys nei dvasios, nei jausmų, psichai susidoroja su bet kuo, kas pasitaiko jų kelyje. Nors jų pagrindinis tikslas yra saugoti Askabaną ir toli nuo šio kalėjimo jie nekeliauja, tačiau tam tikrais atvejais jų pasirodymo galima tikėtis bet kur. Jie sugeba iš žmogaus išrauti visą džiaugsmą, tačiau psicho bučinys (sielos išsiurbimas per burna) yra baisiausia, kas gali nutikti žmogui. Sutikę šį padarą, prisiminkite burtažodį „Expecto Patronum“ nes tai vienintelis kelias išsaugoti savo gyvybę.

 1. Kaukai

Boggarts Harry Potter

Šios šmėklos gali atspindėti jūsų didžiausias baimes, pasiversdamos į jas. Nors dažniausiai šie padarai nepavojingi, o juos įveikti nėra labai sunku, tačiau tam tikrais atvejais, jeigu turite itin dideliu baimių, kaukai gali tapti didžiule grėsme jūsų gyvybei. Vis tik, jeigu susidursite su kaukais, tiesiog įsivaizduokite ką nors linksmo ir be vargo juos įveiksite.

 1. Slibinai

Dragons Harry Potter

Slibinai – vieni pavojingiausių padarų, kurie būtinai stengsis jus nugalabyti. Beveik visi jų sugeba skraidyti ir spaudytis ugnimi, tad vargu ar jums pavyks nuo jų pabėgti ar lengvai juos įveikti. Priklausomai nuo slibino rūšies, su kuria susidursite, jie taip pat gali turėti ir individualių stiprybių, tad susikovę su vienu iš slibinų, turite būti pasiruošę viskam. Svarbiausia, kad mėgintumėte laimėti ne jėga, o protu, nes slibinai nėra protaujantys padarai.

 1. Feniksai

Phoenix Harry Potter

Tai nuostabaus grožio padarai, kurie turi neeilinę savybę – sudegti ir tuomet atgimti iš pelenų. Kitaip tariant, feniksai yra nemirtingi. Tačiau šauniausia feniksų savybė yra ta, kad jų ašaros turi gydomųjų galių. Nesvarbu kokia sunki būtų jūsų žaizda, vos kelį lašeliai fenikso ašarų jus kaip mat pagydys. Šie paukščiai nėra priešiški, tačiau labai galingi, be galo drąsūs ir besąlygiškai ištikimi. Jeigu jums pavyks prisijaukinti vieną iš feniksų, turėsite ištikimą, amžiną ir stiprų palydovą, kuris parems jus kovoje net su pačiais baisiausiais priešais. Vis tik, beveik neabejojama, kad feniksai bus itin reti Harry Potter Wizards Unite žaidime, tad jeigu pamatysite vieną iš jų, galėsite save vadinti laimės kūdikiais.

 1. Piksiai

Pixies Harry Potter

Šie nedideli, linksmi ir be galo patrakę padarėliai gali pridaryti daug rūpesčių. Nors ir nėra labai stiprūs, tačiau juos sugauti dėl jų mažo dydžio, galimybės skraidyti ir didžiulio greičio yra beveik neįmanoma. Jeigu sutiksite vieną iš piksių, žinokite, kad galite sulaukti daug nemalonumų. Tad dėl visa pikto, savo burtų arsenalą pasitikrinkite iš karto, kad jame rastumėte nors vieną burtažodį, kuris padėtų lengvai susidoroti su šiais nenaudėliais.

 1. Namų elfai

Dobby Harry Potter

Namų elfai – itin mielai ir nekaltai atrodantys padarėliai, įpratę tarnauti ir paklusti savo šeimininkams. Šie nedideli sutvėrimai nešioja įvairias drapanas, kad parodytų savo visuomeninį statusą, tačiau jiems gali būti suteikta laisvė, jeigu šeimininkas jiems padovanos kokį nors drabužėlį. Nors jie ir atrodo kaip mieli ir nekalti padarėliai, tačiau yra be galo talentingi burtininkai, kuriems nereikia nė burtų lazdelės. Šie sutvėrimai gali būti tiek pat priešiški, kaip ir draugiški. Tad viskas priklausys nuo jūsų ar susirasite stiprų sąjungininką, ar didžiulį galvos skausmą.

Primename, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data turėtų būti šių metų antrasis ketvirtis. Tad laukti liko jau visai nedaug, o žinant į kokį pasaulį turėsime galimybę pasinerti, kantrybės taurė senka iš ties greitai. Panašu, kad Harry Potter Wizards Unite žaidime turėsime galimybę sutikti įvairiausių padarų, su įvairiausiomis galimybėmis bei kėslais. Vieni jų taps puikiais bičiuliais, kiti bus mūsų mirtini priešai, todėl neverta abejoti, kad nuotykių tikrai netrūks. Laikas iš anksto prisiminti visus reikalingiausius burtažodžius, kad vos prasidėjus žaidimui, būtumėme pasirengę net patiems žiauriausiems pavojams.

 • 16
  Shares