Naujienos

Ko galime tikėtis iš Harry Potter Wizards Unite?

Harry Potter Wizards Unite upgraded logo
Skleiskite magiją visiems

Vos prieš mėnesį Niantic oficialiai paskelbė, kad jau dabar yra dirbama prie naujausio alternatyvios realybės žaidimo Harry Potter Wizards Unite. Kartu surėmę pečius su Warner Bros Interactive Entertainment, Niantic pasižadėjo, kad jau 2018 žaidimas bus prieinamas visiems Harry‘io Potter‘io fanams, o tai sukėlę tikrą audrą pasaulyje.

Nuo paskelbimo dienos visi gerbėjai tiesiog pradėjo kraustytis iš proto, svarstydami, kokių gi galimybių šis žaidimas suteiks. Vis tik, kalbėdama apie Harry Potter Wizards Unite, Niantic kompanija nebuvo linkusi labai išsiplėsti. Tačiau kai kurie komentarai tapo itin stipriu pamatu Harry‘io Potter‘io fanų spekuliacijoms, ko gi galėtume tikėtis šiame žaidime, o įvairūs socialiniai tinklai bei žiniasklaidos priemonės pradėjo lūžti nuo diskusijų.

Išmoktos pamokos

Lessons learned

Niantic pabrėžė, kad žaidime bus naudojama Pokemon Go koncepcija, tad jeigu žaidėte Pokemon GO nuo pačių pradžių, greičiausiai, pastebėjote, kaip smarkiai jis patobulėjo bėgant laikui. Tai leidžia daryti išvadą, kad Niantic per visą šį laiką išmoko begales pamokų ir įgavo didžiulį bagažą patirties, kurią galės pritaikyti Harry Potter Wizards Unite žaidimui. Žinoma, Pokemon GO buvo absoliutus perversmas ir precedento neturintis žaidimas visoje rinkoje, tad nieko nuostabaus, kad klaidų buvo ir su kaupu. Vis tik, naujausias Harry‘io Potter‘io žaidimas jau nuo pačių pradžių turėtų būti kur kas sklandesnis bei sėkmingesnis. Tuo labiau žinant, kaip gerai Niantic sugeba susidoroti net su sudėtingiausiomis problemomis.

Naujausios technologijos

Žmogus rankose laikantis pasaulio naujausias technologijas

Dar vienas kertinis akmuo Wizards Unite liaupsinimui buvo Niantic prasitarimas, kad šiame žaidime bus naudojamos naujausios technologijos. Nors nebuvo prasitarta, ką tiksliai ruošiamasi naudoti, tačiau žinant faktą, kad būtent technologijų sritis yra sparčiausiai tobulėjanti sritis pasaulyje, yra tvirtas pagrindas manyti, kad šis žaidimas bus dar vienas sprogimas, suteiksiantis tokiu galimybių, apie kurias, galbūt, dar net nesugebame įsivaizduoti. Mūsų pažintinės kelionės, burtai ir visa kita turėtų atrodyti dar įspūdingiau bei tikroviškiau. Galime jaustis užtikrintai, kad Harry Potter Wizards Unite savo pirmtaką Pokemon GO turėtų pranokti visomis prasmėmis.

Verta paminėti ir tai, kad mūsų naudojami technologiniai įrenginiai taip pat sparčiai tobulėja. Vos išėjus Pokemon GO žaidimui, dauguma žmonių naudojo iPhone 6 arba Samsung  6. Išėjus naujausiam Wizards Unite žaidimui, dauguma žmonių jau naudos bent dvejomis serijomis naujesnius telefonus. Tai reiškia, kad mes patys taip pat galėsime prisidėti prie kur kas įmantresnės žaidimo kokybės, kuri leis paaštrinti visus pojūčius bei suteikti dar įtikinamesnį realistiškumo jausmą.

Siužetas

All Harry Potter films

Nereikia nė pasakoti, kad visa Harry‘io Potter‘io serija yra tikras J.K. Rowling šedevras, kuris ne vieną mūsų sugebėjo nukelti į fantazijų pasaulį. O tas faktas, kad Niantic bendradarbiaus su Warner Bros – pagrindine Harry‘io Potter‘io filmų studija, leidžia tikėtis, kad visa istorijos linija bei siužetas bus perkelti idealiai. Pagaliau patys asmeniškai galėsime susipažinti su visais garsiausiais veikėjais bei mokytojais. Galbūt net patys galėsime lankyti Hogwarts‘ą, žaisti Squidich‘ą ar nuveikti ką nors kitą, apie ką iki šiol tik pasvajodavome. Panašu, kad Harry Potter Wizards Unite bus kupinas siurprizų.

Nors planuojama žaidimo išleidimo data yra 2018 vasara, tačiau Harry‘io Potter‘io fanai jau dabar negali ramiai nustygti vietoje, galvodami kaip gi žaidimas atrodys. Ir nors Niantic kompanija kol kas nepaskelbė jokių tikslių detalių, tačiau pasiremiant logika bei kai kuriais Niantic komentarais, galime prieiti išvadą, kad žaidimas neabejotinai turėtų tapti pasauliniu hitu, palidamas savo pirmtaką Pokemon GO toli užnugaryje.

Pritaikytas patobulintas Pokemon GO žaidimo konceptas, pasitelkiant įgytą patirtį, naujausios technologijos bei nuostabus Harry‘io Potter‘io siužetas – visa tai sutalpinta į vieną alternatyvios realybės žaidimą Harry Potter Wizards Unite. Tai neabejotinai turėtų tapti tikra bomba visame pasaulyje, tuo labiau žinant faktą, kad Harry‘io Potter‘io frančizė yra viena sėkmingiausių visame pasaulyje, savo gyvavimą skaičiuojanti jau ne vieną dešimtmetį.

  • 3
    Shares