Harry Potter Wizards Unite naujienos

Harry Potter Wizards Unite

Sulauksime antrosios Harry Potter Wizards Unite bendruomenės dienos

Ši vasara visiems Harry Potter Wizards Unite žaidėjams yra iš ties įtempta. Nesinori praleisti nė vienos akimirkos, o kai žaidime apstu įvairiausių įvykių, darbotvarkė tampa dar labiau užimta. Liepos 20 dieną Wizards Unite visus džiugino pačia pirmąja bendruomenės diena, o dabar kūrėjai paskelbė apie netrukus pasyrodisiančią antrąją bendruomenės dieną.

Harry Potter Wizards Unite Ye Olde Axe greenhouse

Kuriozinė situacija! Norėdami užbaigti užduotį, žmonės buvo sunčiami į Londono striptizo klubą

Harry Potter Wizards Unite pasaulyje įgauna vis didesnį pagreitį, o kartu su nuolat augančiu populiarumu, kelyje pasipainioja ir kurioziškos situacijos. Visai nesenai Anglijoje, Londone pasipylė nusiskundimai, kad žmonės, norėdami užbaigti užduotį, yra siunčiami į Londone veikiantį striptizo klubą.

Potter Calamity Brilliant Event 2

Viskas ką privalote žinoti: Harry Potter Wizards Unite Calamity Brilliant Event 2

Harry Potter Wizards Unite vasaros karštinė įsibėgėja. Vos pasibaigus Calamity Brilliant Event 1, mus iš karto vejasi antra evento dalis Potter Calamity Brilliant Event 2. Kaip žinia, eventas prasidės Liepos 30 ir baigsis Rugpjūčio 6. Tad pasiruoškite eventui iš kart, kad galėtumėte susižerti visus įmanomus apdovanojimus.

Harry Potter Wizards Unite

Apie Harry Potter Wizards Unite

Harry Potter Wizards Unite officia logo

Harry Potter Wizards Unite - tai nenutrūkstamų nuotykių ir magijos kupinas pasaulis. Išleistas 2019 Birželio 21 žaidimas suteikė visam pasauliui galimybę patirti tai, apie ką iki šiol galėdavome tik pasvajoti. Magijos pasauliui reikia mūsų, tad leiskimės į nuotykius kartu!

Žaidimo ypatybės

Tapkite burtininkais

Become a wizard Harry Potter

Harry Potter Wizards Unite žaidime turėsite neeilinę galimybę tapti burtininkais, pasirinkti profesiją bei mokyklą. Pagaliau viskas, apie ką visuomet svajojote, tapo realybe.

Leiskitės į kvapą gniaužainčius nuotykius

Proffesor Dumbuldore

Turėsite neeilinę progą leistis į kvapą gniaužiančius nuotykius. Tyrinėkite pasaulį, atraskite dar nematytų magijos pasaulio padarų, kovokite žutbūtiniuose mūšiuose ir lai jūsų vardas atsiranda tarp magijos pasaulio legendų.

Susiraskite draugų

Hermione, Ron Wesley and Harry Potter

Raskite draugų. Dalinkitės savo unikaliu kodu, burkitės į burtininkų bendruomenes ir kartu kovokite bei šturmuokite tvirtoves. Kartu jūs galite suburti neįveikiamą komandą.

Visiškai nemokamai

Fantastic beas Harry Potter Wizards Unite

Harry Potter Wizards Unite žaidimas yra visiškai nemokamas iOS bei Android platformoms. Nedelskite nė minutės ilgiau ir nerkitės į magiškiausius savo gyvenimo nuotykius jau dabar!

Parsisiųskite Harry Potter Wizards Unite jau dabar

WFDJ logo
Portkey Games logo
Niantic logo
Warner Bros Interactive Entertainment logo