Naujienos

Harry Potter Wizards Unite žaidime sulauksime drakonų

Harry Potter Wizards Unite Dragons
Skleiskite magiją visiems

Harry Potter Wizards Unite žaidimo karštine pasaulyje po truputi užsikrečia vis daugiau žmonių, o tuo tarpu kūrėjai stengiasi visus fanus pradžiuginti vis naujais papildymais bei eventais. Remiantis naujausiais oficialiais pranešimais , greitu metu Wizards Unite žaidime turėtume sulaukti drakonų. Ši žinia ne tik suvirpino gerbėjų širdis, bet ir privertė šį žaidimą pamilti dar labiau.

Kaip praneša kūrėjai, drakonai Harry Potter Wizards Unite žaidime pasirodyti turėtų tik rugpjūčio gale. Tiksliau kalbant, drakonai debiutuos Rugpjūčio 31 – Rugsėjo 1 vykstančiame Harry Potter Wizards Unite festivalyje Indianoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tad panašu, kad šio neeilinio atnaujinimo dar teks šiek tiek palaukti.

Nors detalių apie drakonų atsiradimą Wizards Unite žaidime iki šiol ir nebuvo atskleista daug, tačiau tiksliai yra žinoma, kad drakonai bus prideti registre prie Oddities skilties ir, kad bus sutinkami tik tam tikrose lokacijose. Nors nėra žinoma kiek tiksliai rūšių turėtų pasirodyti, neabejojama, kad rūšių tikrai bus daugiau nei viena. Jau dabar kūrėjai yra paskelbę apie 2 skirtingas drakonų rūšis. Norint pagauti šiuos žvėris, panašu, reiks kaip reikiant pasiraitoti rankoves.

Kartu su šiuo pranešimu kūrėjai taip pat paskelbė ir apie planuojamą nuotykių sinhronizacijos įdiegimą. Ši funkcija leis skaičiuoti nueitus atstumus net ir neįjungus žaidimo. Tokiu būdu sutaupysite nemažai savo baterijos, o įjungti Portkey skačiuosis netgi žingsniuojant iki darbo, miesto ar bet kur kitur, kur eisite, bet neįjungsite žaidimo. Daugelio fanų reikalautą funkciją taip pat planuojama išleisti Indianoje vykstančio festivalio metu.

Tuo tarpu mes norime priminti, kad buriame didžiausia burtininkų bendruomenę Lietuvoje. Tad nedvejokite bei junkitės prie mūsų. Palaikinkite mūsų puslapį Harry Potter Wizards Unite Lietuva, junkitės prie mūsų bendruomenės ir neatsilikite nuo karščiausių HPWU naujienų.

https://youtu.be/QKUJRzS0st0

https://youtu.be/Y4-LtLUqqUY