Naujienos

Harry Potter Wizards Unite tarp sėkmingiausių visų laikų kūrinių

Skleiskite magiją visiems

Praėjo kiek daugiau nei mėnesis nuo tos dienos, kaip pasaulį įšvydo Harry Potter Wizards Unite žaidimas. Ir nors spekuliacijų kaip šiam žaidimui seksis aršioje rinkoje buvo daug, skaičiai kalba patys už save. Visai nesenai buvo paviešinti mėnesiniai Wizards Unite rodikliai, kurie įrodo faktą, kad šios vasaros kulminacija yra iš ties istorinė.

Prieš kurį laiką skelbėme, kad Harry Potter Wizards Unite sprogdina rinką ir vos per pirmą savaitę sugebėjo uždirbti daugiau nei 3 milijonus JAV dolerių ir buvo parsisiųstas daugiau nei 6,5 milijono kartų. Dar tuomet buvo planuojama, kad Wizards Unite žaidimas per pirmą mėnesį uždirbs apie 10 milijonų JAV dolerių. Tačiau žaidimas sugebėjo perspjauti šias prognozes ir tapo istoriniu hitu.

Per pirmą mėnesį Harry Potter Wizards Unite žaidimas uždirbo daugiau nei 12 milijonų JAV dolerių ir sulaukė daugiau nei 15 milijonų unikalių parsisiuntimų. Tai leido Wizards Unite žaidimui tapti antruoju sėkmingiausiu žaidimu AR žaidimų industrijos istorijoje. Kaip žinia, pirmą vietą užima Pokemon GO sugebėjęs uždirbti protu nesuvokiamus 300 milijonų JAV dolerių per pirmąjį gyvavimo mėnesį. Vargu ar kas greitu metu sugebės atimti lyderiaujančias pozicijas iš šio šedevro.

Harry Potter Wizards Unite first month revenue

Duomenys rodo, kad HPWU žaidimui ateitis nusimato iš ties šviesi. Daugumoje rinkų šis žaidimas skinasi kelią į lyderiaujančių žaidimų topus, o nuolat vykdomi atnaujinimai bei eventai susidomėjimą žaidimu turėtų tik dar labiau sustiprinti. Remiantis naujausiu kūrėjų skelbimu, greitu metu Harry Potter Wizards Unite žaidime sulauksime drakonų, tad tikrieji nuotykiai, panašu, dar tik artinasi.

Tuo tarpu mes norime priminti, kad neužmirštumėte palaikinti mūsų Facebook puslapio Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir jungtis prie šauniausios bei didžiausios lietuvių bendruomenės. Juk leistis į kvapą gniaužiančius nuotykius kartu visuomet smagiau!