Naujienos

Harry Potter Wizards Unite sprogdina rinką

Harry Potter Wizards Unite numbers comparing to Pokemon GO
Skleiskite magiją visiems

Praėjus jau beveik mėnesiui nuo tos dienos, kai mus visus pasiekė galimybė pasinerti į magijos ir nuotykių kupiną pasaulį, pagaliau pasirodė pirmieji oficialūs skaičiai apie Harry Potter Wizards Unite žaidimą. Ir nors, tenka pabrėžti, pelnas neauga taip sparčiai kaip Pokemon GO, žvelgiant iš bendros perspektyvos Harry Potter Wizards Unite neabejotinai tapo šios vasaros hitu.

Pradedant, verta pabrėžti, kad vien per pačią pirmą dieną, kai žaidimą parsisiųsti galėjo tik Jungtinės Karalystės bei JAV gyventojai, žaidimas buvo parsisiųstas daugiau nei 400 tūkst. kartų iOS bei Android platformose, o uždirbta buvo daugiau nei 300 tūkst. JAV dolerių. Įdomu ir tai, kad beta versijos testavimo metu, kai žaidimas buvo prieinamas tik Australijos bei Naujosios Zelandijos gyventojams, žaidimas uždirbo daugiau nei 80 tūkst. JAV dolerių.

Praėjus savaitei nuo žaidimo pasirodymo pasaulyje, žaidimas jau buvo parsisiųstas daugiau nei 6.5 milijono kartų. Ir nors skaičiai atrodo iš ties įspūdingai, tačiau dar įspūdingiau atrodo tai, kad vos per vieną savaitę iš Harry Potter Wizards Unite žaidimo buvo uždirbta daugiau nei 3 milijonų JAV dolerių. Planuojama, kad per pirmąjį mėnesį žaidimas turėtų uždirbti per 10 milijonų JAV dolerių.

Harry Potter Wizards Unite revenue numbers

Vis tik, verta pabrėžti, kad Pokemon GO žaidimui sėkmė šypsojosi labiau. Palyginimui vien per pirmą savaitę Pokemon GO žaidimas buvo parsisiųstas daugiau nei 38,5 milijonų kartų, o pelnas siekė 58 milijonų JAV dolerių. Tačiau, kaip žinia, Pokemon GO žaidimas yra sėkmingiausias visų laikų žaidimas, o prie šių skaičių net priartėti dar nėra pavykę niekam. Tad nieko nuostabaus, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimas net ir demonstruodamas didžiulį pasisekimą, nesugebėjo prisiartinti prie Pokemon GO sėkmės.

Nors Harry Potter Wizards Unite žaidimui nepavyko pasiekti savo pirmtako Pokemon GO sėkmės, tačiau blogais duomenimis skųstis tikrai neturėtų. Pasauliniu mastu HPWU žaidimas pagal parsisiuntimus yra pirmoje vietoje 31 valstybėje, o į top 10 patenkta daugiau nei 70 valstybių. Su lauku šie skaičiai, panašu, turėtų tik augti, tad galime neabejoti, kad mes visi esame šių metų didžiausios kulminacijos liudininkai.

O mes norime priminti, kad galite būti didžios burtininkų bendruomenės dalimi, prisijungę prie mūsų Facebook grupės Harry Potter Wizards Unite Lietuva. Kartu mes galime tapti nesustabdoma jėga magijos pasaulyje ir tapti HPWU žaidimo sostine.