Naujienos

Harry Potter Wizards Unite prieinamas jau ir iOS vartotojams

Harry Potter Wizards Unite first look
Skleiskite magiją visiems

Vos kiek daugiau nei para praėjo nuo grandiozinės žinios, kai buvo paskelbta konkreti Harry Potter Wizards Unite išleidimo data ir štai kūrėjai pažėrė dar daugiau puikių naujienų, tik šį kartą išskirtinai iOS naudotojams. Pagaliau Harry Potter Wizards Unite žaidimas tapo pasiekiamas ir Apple produktais besinaudojantiems fanams.

Kaip žinia, prieš kurį laiką Samsung ir Niantic susitarė dėl milijoninės investicijos, ko pasekoje, būtent Android naudotojai gavo prioritetinę eilę prie šio žaidimo. Vos išėjus Harry Potter Wizards Unite beta versijos programėlei, ją iš karto buvo galima parsisiųsti iš Google Play arba Samsung Galaxy Store. Verta žinoti, kad siunčiantis Harry Potter Wizards Unite iš Galaxy Store jūsų laukia 10 procentų nuolaida kitoms perkamoms programėlėms.

Siekdami sustiprinti Android platformos populiarumą, Niantic tempė ilgiau nei du mėnesius išleisti programėlę iOS platformai, tačiau pagaliau Apple naudotojų laukimas baigėsi. Kaip žinia, Apple naudotojų pasaulyje yra labai daug, tad nuspręsti Harry Potter Wizards Unite žaidimo visiškai neišleisti iOS platformai ekonomiškai būtų labai blogas sprendimas. Tad nieko keisto, kad Niantic pasiekę susitarimą su Samsung, neleido, kad dėl šio susitarimo kentėtų jų pajamos.

Harry Potter Wizards Unite on iOS

Kaip Android, taip ir iOS naudotojai jau gali leistis į kvapą gniaužiančius nuotykius, nes nuo šiandienos Harry Potter Wizards Unite žaidimas jau prienamas ir Lietuvoje. Vos per primąją oficialią išleidimo dieną HPWU sulaukė duagiau nei 400,000 unikalių registruotų žaidėjų, o pajamos viršyjo 300,000 JAV dolerių. Šie skaičiai neleidžia abejoti, kad šis žaidimas būtinai taps šios vasaros hitu.

Tuo tarpu mes primename, kad kasdien jums pranešame karščiausias Harry Potter Wizards Unite naujienas, tad nepamirškite sekti mūsų puslapio bei tapti mūsų bendruomenės dalimi palaikinę facebook puslapį Harry Potter Wizards Unite Lietuva.

Kartu mes galime tapti puikiausia burtininkų bendruomene! Junkitės prie mūsų, dalinkitės patirtimi ir raskite kompanijonų, kad magiški nuotykiai taptų dar nuostabesni. Griebkime savo burtų lazdeles ir gelbėkime magijos pasaulį nuo pikto. Karas tarp gėrio ir blogio prasideda!