Naujienos

Harry Potter Wizards Unite kūrėjai pasidalino šviežiausiomis naujienomis

Harry Potter Wizards Unite pre-register
Skleiskite magiją visiems

Vasaros pradžia, o Harry Potter Wizards Unite žaidimas dar neprieinamas. Daugeliui, grečiaiusiai, kyla įvairiausių minčių. Juk buvo skelbta, kad išleidimo data bus šią vasarą, tačiau net įpusėjus birželiui jokių oficialių naujienų neskelbiama. Vis tik, visa tai tęsis nebeilgai. Patys kūrėjai visai nesenai pasidalinio karčiausiomis naujienomis bei įžvalgomis, gautomis vykdant beta versijos testavimą.

Jau prieš kūrį laiką skelbėme, kad Harry Potter Wizards Unite beta versijos testavimas prasidėjo Naujojoje Zelandijoje. Vėliau prie testavimo prisijungė ir Australija. Po kiek daugiau nei mėnesį vykusio testavimo, kūrėjai, panašu, gavo daug naudingų pastebėjimų bei patarimų. Šis pranešimas, neabejotinai, sufleruoja, kad žaidimo išleidimo data bus paskelbta jau visai netrukus.

https://www.youtube.com/watch?v=3-vN6BECzvA

Visu pirma, kūrėjai oficialiame pranešime itin dėkojo visiems prisidėjusiems prie Harry Potter Wizards Unite beta versijos testavimo. Buvo skelbta, kad per keletą pastarųjų savaičių buvo gauta neįtikėtinai daug neįkainojamų patarimų bei pastebėjimų, kurie neabejotinai prisidės prie žaidimo tobulinimo.

Kūrėjai oficialiame pranešime taip pat paskelbė ir vieną vaizdo klipą, kuris, jų žodžiais tariant, turėtų padėti visiems nekantriai laukiantiems fanams artimiau susipažinti su Harry Potter Wizards Unite žaidimo istorija bei įvykių seka. Nors klipas yra pakankamai trumpas, trunkantis tik kiek daugiau nei 30 sekundžių, tačiau ištikimiausiems fanams turėtų sukelti itin daug įspūdžių.

https://www.youtube.com/watch?v=rEEJ7NOe0hw

Galiausiai, Niantic prašė visų dar šiek tiek kantrybės ir pažadėjo, kad daugiau oficialių pranešimų sulauksime jau visai netrukus. Sakydamas šiuos žodžius John Hanke, Niantic vadovas, neabejotinai turėjo galvoje tikslios žaidimo išleidimo datos paskelbimą. Juk paskutiniai akordai ant žaidimo jau yra dedami, tad nieko keisto, kad pasaulinė premjera įvyks jau artimiausiomis savaitėmis.

Nors iki šiol kūrėjai oficialiai nepaskelbė tikslios žaidimo išleidimo datos, tačiau mes norime priminti, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data neabejotinai bus šią vasarą. Tai oficialiai kiek anksčiau paskelbė Warner Bros vadovas Kevin Tsujihara leidiniui LA Times. Tad galime neabejoti, kad didžiausia metų kulminacija jau skaičiuoja paskutines dienas iki didžiojo pasirodymo.

Mūsų tinklalapis bei Facebook puslapis Harry Potter Wizards Unite Lietuva išskirtinai dirba tam, kad jums pateiktume šviežiausias bei karščiausias naujienas, susijusias su Harry Potter Wizards Unite. Tad jei norite šį žaidimą pasitikti patys pirmieji, nepamirškite palaikinti mūsų Facebook puslapio bei nuolat sekti skelbiamas naujienas. Kartu mes galime galime sukurti stipriausią burtinikų bendruomenę!