Naujienos

Harry Potter Wizards Unite beta versijos testavimas prasidėjo ir Australijoje

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Vis labiau artėjant didžajai metų kulminacijai – Harry Potter Wizards Unite žaidimo išleidimui, kūrėjai taip pat stengiasi kaip įmanoma labiau pasiruošti šiai šventei. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimo versijos testavimas prasidėjo Naujojoje Zelandijoje. Dabar su džiugesiu pranešame, kad prie beta versijos testavimo prisijungė ir Australija.

Žinia, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimo beta versijos testavimas prasidėjo ir Austrailijoje atkeliavo tiesiai iš pačių kūrėjų lūpų. Apie tai buvo pranešta oficialiame Niantic tinklalapyje. Matant, kokiu tempu Harry Potter Wizards Unite žaidimas plečiasi, beveik neabejotina, kad greitu metu prie beta versijos testavimo prisijungs ir dar daugiau šalių.

Didėjantis valstybių skaičius beta versijos testavime taip pat reiškia ir augantį kūrėjų pasiruošimą didžiąjai dienai. Kiekvienas žaidėjo atsiliepimas yra itin atidžiai stebimas, kad galiausiai pasauliui išleistas žaidimas ne tik atitiktų visų lūkesčius, bet ir nesusidurtų su jokiais techniniais nesklandumais.

Harry Potter Wizards Unite beta testing in Australia

Kiek anksčiau mes jau minėjome, kad Harry Potter Wizards Unite žaidimo išleidimo data turėtų būti šią vasarą. Nors išleidimo data skelbiama jau nebe pirmą kartą, tačiau šia informacija pasidalino pats Warner Bros vadovas Kevin Tsujihara, tad panašu, kad turime tvirtą pagrindą tikėti, jog žaidimas bus išleistas pažadėtu laiku.

Tuo tarpu, stebint dabartinius veiksmus, panašu, kad Harry Potter Wizards Unite kūrėjai greitu metu pasiruošimą turėtų perkelti ir į kitus žemynus. Pasirinktos, greičiausiai, bus kitos didžiosios pasaulio valstybės – Kinija, JAV, Rusija, tačiau pasirengimas neturėtų aplenkti ir pačios Europos. Tad sukluskite ir laukite naujausių žinių, kadangi visai realu, jog artimiausiu metu bus paskelbta ir apie beta versijos testavimą Europoje.

O mes primename, kad patys pirmieji Lietuvoje skelbiame naujausias bei karčiausias naujienas apie greitai pasirodysiantį Harry Potter Wizards Unite žaidimą. Tad nedelskite, tapkite mūsų bendruomenės dalimi. Sekite mūsų puslapį bei Facebook paskyrą Harry Potter Wizards Unite Lietuva. Magiški nuotykiai mus užklups jau visai netrukus, tad kartu ruoškime burtų lazdeles, kad Lietuvos burtinikai būtų patys stipriausi!