Naujienos

Harry Potter Wizards Unite bendruomenės diena – viskas ką privalote žinoti

Harry Potter Wizards Unite community day guide
Skleiskite magiją visiems

Visai nesenai skelbėme straipsnį apie pirmą pasirodysiančią Harry Potter Wizards Unite bendruomenės dieną. Ir nors iki šiol informacijos apie šį renginį nebuvo paskelbta daug, tačiau pagaliau visos spėlionės buvo išsklaidytos. Kūrėjai oficialiai išplatino detales, kurių galime tikėtis šioje bendruomenės dienoje.

Kaip jau minėjome, Harry Potter Wizards Unite bendruomenės diena vyks Liepos 20 dieną ir teks kaip reikiant pasiraitoti rankoves, nes renginys truks vos kelias valandas. Per šį laiką bus pastebimai išaugęs Hogwarts School pėdsakų skaičius. Taip pat, tamsiųjų detektorių „Dark detectors“ veikimo laikas bus padvigubintas bei nemokamai gausite Baruffio‘s Brain eleksyrą, kuris gaunamų XP skaičių patrigubina, ir 50 magijos energijos taškų. Panašu, kad veiksmo bus tikrai daug!

Norime priminti, kad Lietuvos laiku Harry Potter Wizards Unite bendruomenės diena vyks nuo 13:00 iki 16:00 valandos. Nors renginys iš pirmo žvilgsnio ir nebus ilgas, tačiau per jį praleistas laikas tikrai neturėtų nueiti veltui. Neskaitant to, kiek daug sunkiau aptinkamų pėdsakų rasite, savo burtininko lygį galėsite taip pat galėsite kelti net 3 kartus greičiau.

Harry Potter Wizards Unite bendruomenes diena

Su jumis, mūsų brangūs skaitytojai, taip pat norėtumėme pasidalinti ir tam tikrais patarimais bei triukais, kurie neabejotinai padės jums šiame Harry Potter Wizards Unite renginyje:

  • Pasirūpinkite, kad prieš prasidedant bendruomenės dienai turėtumėte prikaupę kaip įmanoma daugiau magijos energijos taškų;
  • Apsirūpinkite Extimulo eleksyru, kuris padeda lengviau įveikti tam tikrus pėdsakus. Tokiu atveju busite užtikrinti, kad aukštesnio lygio pėdsakai nepaspruks jums iš panosies;
  • Visą renginio laiką žaiskite su naudojamu Baruffio‘s Brain eliksyru. Tokiu atveju nešvaistysite laiko veltui ir už kiekvieną įvykdytą užduotį ar sugautą pėdsaką gausite net 3 kartus daugiau XP taškų;
  • Pasistenkite renginio metu būti ten, kur būtų daug užeigų “Inns”. Tokiu atveju būsite ramūs, kad svarbiausiu momentu nepritrūksite magijos energijos taškų;
  • Būtinai įsijunkite visus įmanomus Portkeys, kad veltui nenueitų jūsų suvaikščioti kilometrai;
  • Stenkitės žaisti grupėje – juk draugų būryje žaisti visuomet smagiau;
  • Pasirūpinkite savo ir aplinkinių saugumu. Nežaiskite vietose, kur yra didelis ar judrus eismas ir nekiltų pavojus jūsų sveikatai. Prisiminkite, kad žiobarai mūsų nepastebi, tad ir pasirūpinti mumis nesugebės.

Kartu su konkrečiomis detalėmis apie Harry Potter Wizards Unite bendruomenės dieną kūrėjai taip pat paskelbė ir apie greitu metu pasirodysiančius du naujus Harry Potter Wizards Unite Calamity Brilliant Event renginius. Šių eventų metų taipogi turėsite nuostabią galimybę ne tik patyrinėti apylinkes, vykdant užduotis ir ieškant dar nerastų pėdsakų, tačiau ir gauti puikių prizų. Artėjančios kelios savaitės tikrai bus beprotiškos!

Taip pat norime priminti, kad neužmirštumėte prisijungti prie mūsų Facebook bendruomenės Harry Potter Wizards Unite Lietuva. Čia ne tik rasite daug pažinčių, bet ir gausite daug neįkainojamų patarimų, kurie leis visas iškylančias bėdas išspręsti akimirksniu. Juk kartu mes visuomet galime kur kas daugiau!