Naujienos

Harry Potter Wizards Unite belaukiant – naujausias Niantic alternatyvios realybės kūrinys

Ingress Prime gave cover
Skleiskite magiją visiems

Po vieno sėkmingiausių Niantic kūrinių istorijoje Pokemon GO, kompanija, panašu, apsukų mažinti tikrai neketina. Apart fakto, kad jau šiuo metu kartu su Warner Bros kompanija yra kuriamas grandiozinis Harry Potter Wizards Unite alternatyvios realybės projektas, Niantic paskelbė sukūrusi naują alternatyvios realybės žaidimą – Ingress Prime.

Ingress Prime – tai perdirbinys pirmos žaidimo dalies Ingress, kuris buvo sukurtas anksčiau nei milžiniško populiarumo sulaukęs Pokemon GO žaidimas. Ir nors šis žaidimas didelio pasaulinio pasisekimo nesulaukė, tačiau būtent šis žaidimas bei jį kuriant išmoktos pamokos buvo pritaikytos vystant žymųjį Pokemon GO žaidimą.

Pirmoji Ingress alternatyvios realybės žaidimo dalis buvo sukurta dar 2012 metais (4 metais anksčiau nei Pokemon GO) ir per visą gyvavimo laikotarpį buvo parsisiųstas daugiau nei 20 milijonų kartų iš daugiau nei 200 pasaulio šalių. Palyginimui Ingress Prime vos keletą dienų buvo parsisiųstas daugiau bei 10 milijonų kartų.

Photo from Ingress Prime gameplay

Šis alternatyvios realybės žaidimas nukels jus į ateities pasaulį, kuriame sieksite užkariauti kaip įmanoma daugiau vietovių. Pasirinkę vieną iš trijų genčių, sieksite valdyti kaip įmanoma daugiau portalų, kuriuos sujungiant, valdysite ištisas vietoves – tai leis jums įtvirtinti savo tautos karaliavimą. Tačiau vieniems to padaryti tikrai nepavyks. Privalėsite glaudžiai bendradarbiauti su kitais savo tautos agentais, kad ši misija jums būtų sėkminga.

Ingress Prime žaidimą visiškai nemokamai parsisiųsti gali tiek Android, tiek iOS turėtojai. Tad jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, šis alternatyvios realybės žaidimas jums būtinai patiks.

Primename, kad Niantic turi ir daugiau milžiniškų ateities planų. Vienas iš svarbiausių – kartu su Warner Bros kuriamas Harry Potter Wizards Unite alternatyvios realybės žaidimas, kuris dėl tam tikrų atidėliojimų išeiti turėtų 2019 metais. Manoma, kad žaidimas turėtų tapti nauju Niantic flagmanu, pakeičiant Pokemon GO žaidimą. Būtent dėl šios priežasties daugelis Harry Potter fanų taip nekantriai laukia šio išeisiančio žaidimo, o pati Niantic itin kruopščiai stengiasi atsižvelgti net į menkiausias žaidimo detales.

Sekite mūsų puslapį, kad sužinotumėte naujausias Harry Potter Wizards Unite kūrimo proceso detales ir pirmieji pasitiktumėte šį žaidimą. Naujausias sprogimas mobiliųjų žaidimų rinkoje įvykti turėtų jau visai netrukus!

  • 6
    Shares