Naujienos

Gandai: Harry Potter Wizards Unite žaidime atsiras gyvūnai

Harry Potter Wizards Unite pre-register
Skleiskite magiją visiems

Jau praėjo beveik mėnesis nuo tos dienos, kai pasaulį išvydo šių metų kulminacija – Harry Potter Wizards Unite žaidimas. Ir nors mūsų gyvenimuose šis žaidimas gyvuoja dar visai neilgai, HPWU netruko užkariauti žmonių širdis visame pasaulyje. Pagal unikalių parsisiuntimų skaičius, Harry Potter Wizards Unite sprogdina rinką, tad nieko nuostabaus, kad kūrėjai ir toliau stengsis sudominti žaidėjus ne tik naujais eventais, tačiau ir pačio žaidimo patobulinimais.

Šį kartą pasirodė gandai, kad artimiausias Harry Potter Wizards Unite žaidimo atnaujinimas turėtų būti susijęs su gyvūnais. Tiksliau kalbant, burtininkai žaidime turėtų galimybę išsirinkti juos lydintį gyvūną. Šį atnaujinimą Niantic jau yra įgyvendinusi Pokemon GO žaidime, kuomet visi treneriai gali pasirinkti savo palydovus pokemonus „Buddies“.

Pasak pačių Niantic kūrėjų, šis Pokemon GO papildinys buvo vienas iš sėkmingiausių per visą žaidimo istoriją. Tad nieko nuostabaus, jeigu kažką panašaus pamėgintų įdiegti ir Harry Potter Wizards Unite žaidime. Juk žaidimo populiarumą nori auginti kiekvienas kūrėjas ir tenka pripažinti, kad žaidimui tai išties suteiktų papildomo žavesio.

Nors šis žaidimo atnaujinimas yra tik gandų lygyję ir nėra žinoma jokia tiksli bei oficiali informacija, neabejojama, kad ankščiau ar vėliau gyvūnai turėtų būti įdiegti HPWU žaidime. Spėliojama, kad tarp visų įmanomų pasirinkimų,  neabejotinai turėtų būti šie: Pelėdos, Žiurkės, Katės bei Rupūžės. Būtent šie gyvūnai buvo dažniausiai matomi Harry Potter filmuose bei knygose. Tad šios spėlionės atrodo turinčios gan tvirtą pagrindą.

Nors Harry Potter Wizards Unite žaidimas yra dar visai jaunas, greitu metu jokių didesnių žaidimo atnaujinimų nereiktų tikėtis. Kaip visada, pradžioje kūrėjai žaidėjus stengiasi sudominti įvairiais eventais bei kitomis atrakcijomis. Tačiau bet kuriuo atveju atnaujinimai kažkada būtinai pasirodys ir labai tikėtina, kad būtent gyvūnų integraciją į žaidimą bus vienas iš pirmųjų atnaujinimų, kurį pamatysime.

O kol laukiame naujausių eventų bei Harry Potter Wizards Unite atnaujinimų, neužmirškite palaikinti mūsų puslapio Harry Potter Wizards Unite Lietuva bei prisijungti prie mūsų bendruomenės. Kartu vienas kitam padėdami mes galime tapti stipriausiais magijos pasaulio burtininkais. Tad čiupkime savo burtų lazdeles ir pirmyn į nuotykius!