Naujienos

Fanas savo mieste iškabinėjo 1000 Harry Potter Wizards Unite plakatų

Harry Potter Wizards Unite 2019
Skleiskite magiją visiems

Harry Potter Wizards Unite neabejotinai yra vienas laukiamiausių žaidimų visame pasaulyje. O kai iki grandiozinės dienos tiksi paskutinės dienos, Harry Potter fanų jaudulys tik dar labiau auga. Tai įrodo ne tik įvairiuose pasaulio dienrašiuose nuolat plūstantys straipsniai, bet ir fanų veiksmai, kurie savo džiugesį kartais išreiškia ir ne pačiais tradiciškiausiais būdais.

Štai vienas Harry Potter Wizards Unite gerbėjas, su nekantrumu laukiantis šio greitu metu pasirodysiančio šedevro, savo miestelyje iškabinėjo 1000 plakatų, taip pranešdamas bei reklamuodamas šį greitai pasirodysiantį žaidimą. Nors toks poelgis ir neatrodo tradicinis, tačiau daugelis žmonių apie šią akciją internete atsiliepė itin palankiai. Daugelis jų net svarstė, kad turėtų atsirasti daugiau tokių žmonių kituose pasaulio kampeliuose, kurie lygiai taip pat reklamuotų šį greitai pasirodysiantį Harry Potter alternatyvios realybės žaidimą.

Visas veiksmas vyko viename Amerikos miestelyje Pensylvanijoje. Šios akcijos iniciatorius savomis lėšomis atspausdino 1000 plakatų, o vien spausdinimas užtruko šešias valandas. Ir nors pats darbas, rodytus, nėra sudėtingas, vaikinui teko ne tik paplušėti porą dienų kabinant visus plakatus, tačiau ir susidurti su tam tikrais iššūkiais. Iškabinus maždaug 300 plakatų, prasidėjo liūtis, ko pasekoje kai kurie plakatai buvo visiškai suniokoti. Tad šis Harry Potter Wizards Unite fanas atspausdino dar 200 plakatų, kuriuos perklijavo iš naujo. Tikėkimės, kad toks atsidavimas atnešė norimų rezultatų.

Harry Potter Wizards Unite all 4 posters

Verta paminėti, kad tokie veiksmai tam tikrais atvejais gali būti interpretuojami kaip smulkus vandalizmas, tačiau pats iniciatorius juokavo, kad šie plakatai yra atsparūs žiobarams, o kadangi žiobarai šių plakatų matyti negalės, burtininkams jie neturėtų užkliūti. Ar šis poelgis sulaukė neigiamų atgarsių, sunku pasakyti, tačiau dienraščiuose nebuvo skelbiama apie jokias sankcijas, grėsusias šiam jaunuoliui.

Tuo tarpu mes primename, kad Harry Potter Wizards Unite išleidimo data yra numatyta šią vasarą. Šias žinias patvirtino pats Warner Bros vadovas Kevin Tsujihara, tad, panašu, kad iki didžiosios metų kulminacijos liko jau visai nedaug. Daugelis spekuliuoja, kad oficiali išleidimo data turėtų būti paskelbta jau artimiausiomis dienomis.

Tad jei norite šį žaidimą sutikti patys pirmieji, neužmirškite palaikinti mūsų Facebook puslapį Harry Potter Wizards Unite Lietuva ir sekti mūsų tinklalapį. Mes dirbame išskirtinai jums, kad praneštumėme visas karščiausias naujienas patys pirmieji. Junkitės prie mūsų bendruomenės ir kartu kurkime stipriausią burtininkų armiją!