Naujienos

Dvikovos Harry Potter Wizards Unite žaidime. Užvirs tikros aistros!

Harry Potter Wizards Unite
Skleiskite magiją visiems

Laukiant žymiojo Harry Potter Wizards Unite žaidimo, kuris išeiti turėtų jau šią vasarą, į viešumą lenda vis daugiau spėlionių bei naujienų. Kadangi laiko lieka vis mažiau, iš po tylos užsklandos su karščiausiomis naujienomis pagaliau išlenda tiek pačios kompanijos, kuriančios šį žaidimą, tiek kompanijose dirbantys žmonės. Šį kartą mus pasiekė pribloškiančios ir kraują kaitinančios kūrėjų užuominos, skelbiančios, kad Harry Potter Wizards Unite žaidime turėsime galimybę susikauti PvP (player vs player) dvikovose.

PvP skirtumas tarp Pokemon GO ir Harry Potter Wizards Unite

Harry Potter

Nors iš pirmo žvilgsnio ši naujiena, kad galėsite susikauti su kitais žmonėmis ar draugais neatrodo kaip itin stulbinanti žinia, tačiau panašu, kad PvP funkcionalumas bus kur kas platesnis nei prieš tai Niantic išleistame Pokemon GO žaidime. Tie, kas žaidė Pokemon GO puikiai prisimena, kad susikauti su kitais žmonėmis būdavo įmanoma tik tam tikrais atvejais bei tam tikrose vietose. Jeigu žmogus būdavo užkariavęs tam tikrą centrą, jį galėdavai iškviesti dvikovai, siekdamas tapti tam tikros mokyklos mokytoju. Tačiau net ir tais atvejais dvikovas vargu ar būdavo galima pavadinti PvP, kadangi dvikova nevykdavo dalyvaujant abiem asmenim. Tiksliau sakant, dvikovoje dalyvaudavo tik mokyklą užpuolantis žmogus, kai tuo tarpu už mokyklos mokytoją tuo metu visus veiksmus automatiškai atlikdavo robotas.

Taigi, sprendžiant iš Niantic užuominų Harry Potter Wizards Unite žaidime pagaliau sulauksime visiško PvP funkcionalumo. Galėsite bet kokį žmogų į magijos dvikovą iškviesti visur ir visada, o mūšis vyks dalyvaujant abiem asmenim. Taip galėsite tiksliai išsiaiškinti, kuris gi magas yra stipriausias šiame pasaulyje.

Užvirs tikros aistros!!!

Dumbuledore

Žinant tai, kad kiekvienas burtininkas galės išmokti įvairiausių burtų ir ugdyti skirtingus sugebėjimus, panašu, kad kovos bus iš tiesų neeilinės. Kiekvieną kartą susikovę su žmogumi jūs nežinosite, ko tikėtis, o neapdairumas jus tikrai pražudys. Todėl verta visuomet būti pasiruošusiam iš anksto, nes bet kurio priešo nuvertinimas gali kainuoti labai brangiai.

Pasirinkę savo mokyklą, susisaistysite visam laikui, tad rinkitės apdairiai. Tai nulems, kas bus jūsų draugai, o kas priešai. Šauniausiai skamba tai, kad kovodami jūs ginsite ne tik savo, tačiau ir savo mokyklos garbę. Kas žino, gal vieną dieną tapsite net garbės lentos laureatais, kaip garsiausi bei stipriausi mokyklos burtininkai.

Būtybių įvairovė suteiks daugybę neišdildomų įspūdžių

Harry Potter creatures

Intriguojančiai skamba faktas, kad šiame žaidime galėsite visuomet pasirinkti ką norite veikti, tad nuoboduliu Harry Potter Wizards Unite žaidime net nekvepia. Jeigu nenorėsite veltis į dvikovas su kitais burtininkais, jausitės, kad dar nesate pilnai tam pasiruošę, visuomet atminkite, kad milžiniška būtybių įvairovė taip pat suteiks daugybę neišdildomų įspūdžių. Kiekviename žingsnyje jūsų gali laukti įvairiausi magiški padarai, tad palaipsniui galėsite kaupti patirtį bei tobulėti norimoje srityje, kol pagaliau visas sukauptas jėgas bei žinias galėsite panaudoti dvikovose prieš kitus burtininkus. Primename, kad galite perskaityti kokie padarai mūsų laukia Harry Potter Wizards Unite žaidime straipsnį, kuriame sužinosite kokios būtybės gali pasimaišyti jūsų kelyje.

Tie, kas skaitė ar žiūrėjo visas Harry Potter serijas, puikiai žino, kad padarų įvairovė yra iš ties stulbinanti. Nuo tauriausių gyvūnų iki baisiausių pabaisų – viską rasite tame pačiame žaidime. Kvapą gniaužiantys nuotykiai bei kovos neabejotinai jus lydės kiekviename žingsnyje.

Planuojama Harry Potter Wizards Unite išleidimo data yra šių metų antrasis ketvirtis, tad išleidimo diena artėja nenumaldomai. Vis naujos stulbinančios žinios pamažu pradeda lįsti į viešumą, o artėjant lemtingai dienai naujienų bus vis daugiau. Tad sekite mūsų puslapį, prenumeruokite naujienlaiškį ir nė minutei neatitrūkite nuo naujausių magijos žinių, kad šią stulbinančią pasaulinę premjerą pasitikti galėtumėte patys pirmieji.

  • 23
    Shares